x

Filli Bebek Tulumu

425,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Fillerin şirin hortumlarını bebeğinizin üzerinde görmek sizi mutlu edecek. Bebekler tarafından ilgi gören fillerin ve devasa hortumlarının bebeğinizin kıyafetlerinin üzerine nakışla işlenmesine ne dersiniz? Minik bebeğinize çok yakışacak olan ürünümüz, herkesin beğenisini toplayacak. Peki, filler ne renk olsun istersiniz? Mavi, pembe, sarı, kırmızı ya da turuncu… Hangisini isterseniz biz o rengi işliyoruz. Bebeklerin ve çocukların hayal dünyasına uygun olarak filleri istediğiniz renge boyuyoruz. Biz boyama işlemini rengi solan baskılarla değil, uzun süre dayanıklı nakışla yapıyoruz.

Neden Filli Bebek Tulumu?


Bebekler için hastane çıkışı ve yeni doğan kıyafetleri göz önünde bulundurulduğunda, filli bebek tulumu gibi ürünler kısıtlı olabiliyor. İstediğiniz renklere uygun kıyafet bulmakta zorlanabilirsiniz. Fil figürleri büyük hortumlarıyla her yaştan bebeğin ve çocuğun dikkatini çekiyor. Üzerine bebeğinizin ismini de işlediğimiz bu tulum takımı, bebeğinizin üzerinde çok şık duracak.

Filli Bebek Tulumu İsim İşlemesi


Kim demiş, filler tulum giyinmez diye? O halde tüm standartları bozalım ve tulumlara yenilik katalım. Bebeğiniz için en sevimli figürlerden olan fillerle birlikte bebeğinizin ismini yazalım. Çok keyifli ve eğlenceli olan bebek tulumlarında fillerin etkisini hissedeceksiniz. Herhangi bir baskı değil, nakış işlemesi olduğu için isterseniz ilk filli bebek tulumu modelini uzun süre saklayabilirsiniz.

Filli Bebek Tulumu Özellikleri


Anneler için en önemli şey bebeklerinin huzurlu olmasıdır. Bebek tulumu seçerken beklentilere cevap vermesi önemlidir. Aksi halde bebek için eğlenceli olacağı söylenemez.

Filli bebek tulumlarımız;

 • Konforludur,
 • Estetiktik,
 • Kalitelidir,
 • Hassas ciltlere uygundur,
 • Bebeklere özel olarak üretilmiştir,
 • Kaliteli nakış iplikleri ile işlenmiştir,
 • Yıkanabilirdir.

Tulum için kullandığımız her malzemede, bebeğinizin yaşam kalitesini düşünüyoruz. Oldukça hassas olunması ve her ürünün özenle seçilmesi gereken bebeklik dönemine uygun en hijyenik malzemeleri kullanıyoruz.

Filli Bebek Tulumu Nasıl İşlenir?


Nakış işlemesinde bulunan modellerimizde yıldızlı filli bebek tulumu figürü kullanılıyor. Fil figürü tulumun arka tarafında büyük ölçüde işlenmektedir. Tulumun ön kısmında ise tek göğüste aynı yıldız işlemesi bulunuyor. Berede isim işlemesi ve düz renk eldiven ile setimiz tamamlanıyor. Filli bebek tulum setimizi dilediğiniz yerde kullanabilir, bebeğinize en özel filli kıyafeti giydirebilirsiniz.

Filli Bebek Tulumu Hakkında Bilgi


 • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
 • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
 • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
 • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
 • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
 • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.