x

Bebek Ziyaret Lohusa Seti

170,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Gebelik, bir anne adayının en heyecanlı ancak en dikkat etmesi gereken dönemdir. Bu dönemde doktorun tavsiye ve önerilerine harfiyen uyması ve kendi sağlığına ve dolayısıyla bebeğinin sağlığına özen göstermesi gerekir. Bu doğrultuda doğum öncesi ve sonrası giyeceği kıyafet ve ayakkabıları doğru seçmesi de mühimdir. Hamilelik sürecinden sonra ayakları sıcak tutmak ve rahat yürümek adına lohusa setler satın alınabilir. İçinde lohusa terliği bulunan bu setler annenin bebeği görmeye gelen misafirleri şık bir kombinle karşılamasına yardımcı olur.

Zorlu hamilelik sürecini atlatan yeni anneler, bebeklerini görmeye gelen yakınlarına güzel gözükmek için lohusa terlik taç ile kombin oluşturabilirler. Bu seti doğumun hemen ardından kullanmak üzere hamilelik döneminde satın alabilirler. Üzerinde bulunan fiyonk detayı kız bebek anneleri için pembe renkte ve erkek bebek anneleri için mavi renkte hazırlanır. Ayrıca lohusa terlik seti süslemesinde kullanılan taş detayı, güzel annelerin ışıltısına ışıltı katar.

İster hastane içerisinde ister ev ortamında kullanılsın, bu setteki terlik lohusa döneminde ayağı yormayarak konfor sunar. Taç ise zarif bir görüntü yaratır. Lohusa terlik takımı alırken renk bakımından özelleştirilebilir olup olmadığına dikkat edebilirsiniz. Size sunulan terlik numarası alternatiflerinden ayak numaranıza uygun lohusa terlik seti seçimi yaparak rahatça kullanabilirsiniz. Hem kaliteli hem de göz alıcı lohusa seçenekleri sunan NadirHediye, lohusa dönemindeki ihtiyaçlarınızı güvenli ve uygun fiyatlarla karşılamanıza yardımcı oluyor.

Bebek Ziyaret Lohusa Seti Hakkında Bilgi


  • Set, 1 çift kalın tabanlı kadife terlik ve 1 adet saten kumaş kaplı taçtan oluşur.
  • Terlik ve taçtan oluşan setin süslemesinde fiyonk, renkli kordon ve taş kullanılmıştır.
  • Seti hazırlayabilmemiz için terlik numarasını ve fiyonk rengini seçmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.