x

İsim Nakışlı Bebek Battaniyesi - Taç ve Başaklı

285,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsme özel bebek battaniyesi ister hastanede ister evde, bebeğinizle tek başınıza ya da sevdiklerinizle birlikte çekildiğiniz fotoğraflarda bebeğinizin çok şirin pozlar vermesini sağlayacak! Fotoğraf çekilirken bebeğinizin üzerinde bu bebek battaniyesi ürününün örtülü olduğunu hayal edin! Bir de bebeğiniz bu fotoğraf karesine gülüşü ile eşlik ederse, ne kadar hoş bir görüntünün ortaya çıkacağını tahmin etmek güç değil.

İnsanların fotoğraf çekilirken en güzel halleriyle fotoğraflanmak istemeleri gayet normal. Dünyanın en güzel varlığı olan bebeğinizin güzel gözükmek için herhangi bir çaba içerisine girmesine tabii ki gerek yok. Bebeğinizin çekilen fotoğrafın içerisinde bulunması, o fotoğrafın çok güzel bir fotoğraf olmasını sağlayacaktır. Bu nakışlı kız bebek battaniyesi ürününü bebeğinizin güzelliğine eşlik eden bir aksesuar olarak düşünebilirsiniz.

Bebeğinizin doğumuna istinaden gelen misafirlerinizin yanı sıra, gerek sosyal medya üzerinden gerekse de WhatsApp üzerinden bebeğinizin fotoğrafını paylaşmanızı sabırsızlıkla bekleyen sizi ziyarete gelememiş eş, dost ve akrabalarınız olacaktır. Onlarla paylaşacağınız fotoğraflarda bebeğinizin adına özel olarak hazırlanmış isimli bebek battaniyesi eşyasını tamamlayıcı olarak kullanabilirsiniz.

Çok sevdiğiniz bir kişinin doğum süreciyle yakından ilgileniyorsanız veya ona yardımcı oluyorsanız, doğum zamanının yaklaşmasıyla beraber onun bebeği için isim yazılı battaniye hazırlatabilirsiniz. Anne için çok hoş bir sürpriz olacaktır. Anneyi çok duygulandıracak bir hediye olacağını düşündüğümüz bu isme özel battaniye annenin sık kullandığı bir bebek eşyası olacaktır.

Sizi ziyarete gelen misafirlerinize hatıra olarak verebileceğiniz bebek şekeri ürünlerimiz de mevcuttur. Bebek şekeri siparişi vermek isterseniz, ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda, aynı desen işlemesine sahip isimli bebek tulumu ve nakışlı takı yastığı da ürün alternatiflerimiz arasındadır.

İsim Nakışlı Bebek Battaniyesi - Taç ve Başaklı Hakkında Bilgi


  • %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiş olan ürün yerli üretimdir. Antialerjiktir. Kanserojen madde ya da bebeğinizin cildine zararlı herhangi bir madde içermez.
  • Canlı renklere sahip nakış iplikleri yüksek kaliteli ithal ipliklerdir. Bebeğinize zararlı olabilecek hiçbir madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkanabilir. 30°C yıkama suyu uygun olacaktır. Ağartıcı kullanmayınız. Nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden ütülemeniz önerilir.
  • Battaniye üzerinde kullanılan aplike ve süslemeler yıkama sırasında zarar görebilir. Aplike ve süslemeler battaniyeden ayrı bir şekilde temizlenebilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.