x

Çiçekli Lohusa Tacı Terlik Seti

270,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Büyük bir merak ve heyecanla beklediğiniz günlere az mı kaldı? O halde hemen birbirinden göz alıcı ve farklı modelleri ile lohusa sepeti satın almanın zamanı gelmiş demektir! Bebeğinizi aylarca merakla beklediniz, zorlu ve yorucu bir doğum sonrasında dünyaya getirdiniz ve o şu an kollarınızda. Sizce de lohusa tacı terlik size tam olarak hak ettiğiniz değeri vermiyor mu? Üzerinde yer alan çiçeklerle zarafetinize zarafet ve renginize renk katacak olan lohusa terlik seti ile güzelliğinizi taçlandırmanın tam zamanı! Küçük çaplı da olsa şık bir organizasyonla bebeğinizi ve sizi görmeye gelen misafirlerinizi karşılamanın ve anneliğinizi kutlamanın en uygun anı! Farklı renk seçenekleriyle çiçekli lohusa tacı adeta güzelliğinizi yansıtıyor!

Şıklığınızı tamamlayan tasarımıyla sadeliğinizin ve zarafetinizin temsilcisi ve etkinliklerinizin vazgeçilmez aksesuarı lohusa tacı terliği sizi bir adım daha öne çıkaracak. Anneliğinizi, yaz veya kış fark etmeksizin her mevsim takabileceğiniz lohusa tacı ile kutlamalısınız.

Özellikle yeni anne olmuş kadınların aksesuarlarına önem göstermesi çok önemli bir noktadır. Çünkü onlar henüz anne olmuşlardır ve girdikleri her ortamda tüm gözler onların üstünde olacağı için lohusa terliği seti önemli bir unsur haline gelmiştir. Sizler de eşinize, arkadaşınıza, kardeşinize ya da kızınıza lohusa terlik modelleri hediye edebilir ve onu hiç olmadığı kadar sevindirebilirsiniz. Birbirinden farklı modelleri ile hemen bugün siparişinizi verebilir ve bu ikili sete hızlıca kavuşabilirsiniz.

Hem anne adaylarına hem de yeni annelere verilebilecek en anlamlı armağan lohusa takımı olabilir. NadirHediye olarak birbirinden çarpıcı tasarımlar, uygun fiyatlar ve çeşitli ödeme seçenekleriyle annelerin yanındayız.

Çiçekli Lohusa Tacı Terlik Seti Hakkında Bilgi


  • Set, 1 çift kalın tabanlı kadife terlik ve 1 adet incili taçtan oluşur.
  • Setin süslemesinde devekuşu tüyü, şerit inci, yapay çiçekler ve kurdele kullanılmıştır.
  • Ürünün hazırlanabilmesi için terlik numarasını ve süsleme rengini seçmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.