İsimli Yeni Doğan Tulum Takımı - Kız Bebeğe Hediye

Fiyat
:
79,90 TL
Kargolama Tarihi
:
19.07.2020
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • İsimli yeni doğan tulum, kız bebeğe hediye olarak değerlendirebileceğiniz, bebeğinizin isminin üzerine nakışla işlendiği çok şık bir tulum setidir. Bere, eldiven ve tulum olmak üzere 3 parçadan oluşan bu set, bebeğinizin hastane çıkışında giyeceği ilk kıyafeti olabilir. Muhtemelen doğacak olan yavrunuz için masalsı bir bebek odası hazırlıyorsunuz. Bebeğinizin dilediğiniz renk nakış ipliğiyle nakışlanan bir bebek tulumu ile masala dahil olmasını istemez misiniz? Kız bebeklerin narinliğine ve zarifliğine çok yakışan renkli çiçek desenli isim yazılı tulum seti, bebeğinizin güzelliği ile birleşince ortaya harikulade bir görüntü çıkacaktır.

  Bebeğiniz için temin edeceğiniz kıyafetlerin çok güzel bir tasarıma sahip olmasını istersiniz. Onun için en güzel kıyafetleri almak arzuladığınız bir şeydir. Tabii ki, konu bebeğiniz olunca, kıyafetin güzel olmasının yanında, bebeğinizin sağlığı ve konforu açısından da uygun olması gerekir. %100 pamuklu yapısıyla en uygun kumaşla üretilen tüm bebek tulumu modelleri hazırlanırken baskı yerine nakış işlemesi tercih edilmiştir ve bu sayede bebeğinizin sağlığı hiçbir şekilde riske edilmemiştir. Tulum üzerindeki işleme baskı gibi yapay bir görüntüden uzaktır. Bununla birlikte, nakış iplikleriyle işlenen desen tulumla bütünlük gösterir. Nakış işlemesi hem görsel açıdan çok uyumlu olmakta hem de yüksek kaliteli iplikler sayesinde bebeğinizin sağlığı açısından riski minimize etmektedir.

  İsimli tulum takımı ile aynı desene sahip isimli battaniye ve isme özel takı yastığı ürünleri de mevcuttur. Dilerseniz bebek battaniyesi ve takı yastığı kategorilerini inceleyebilirsiniz.

  İsimli Yeni Doğan Tulum Takımı - Kız Bebeğe Hediye Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.