İsimli Yeni Doğan Tulum Takımı - Kız Bebeğe Hediye

Fiyat
:
79,90 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler

 • İsimli yeni doğan tulum kız bebeğe hediye kategorisinde değerlendirebileceğiniz bebeğinizin isminin üzerine nakışla işlendiği çok şık bir tulum setidir. Bere, eldiven ve tulum olmak üzere 3 parçadan oluşan bu set bebeğinizin hastane çıkışında giyeceği ilk kıyafeti olabilir.

  Muhtemelen bebeğiniz için masalsı bir bebek odası hazırlıyorsunuz. Odasına giren bebeğinizin ebruli nakış ipliğiyle çok renkli nakışlanan isimli yeni doğan tulum ile masala dahil olmasını istemez misiniz? Kız bebeklerin narinliği ve zarifliğine çok yakışan renkli çiçek desenli tulum seti bebeğinizin güzelliği ile birleşince ortaya harikulade bir görüntü çıkacaktır.

  Bebeğinizin için temin edeceğiniz kıyafetlerin çok güzel bir tasarıma sahip olmasını isterseniz. Bebeğinizin için en güzel kıyafetleri almak çok arzuladığınız bir istek olacak. Tabii ki konu bebeğiniz olunca bir bebek kıyafetinin son derece güzel olmasının yanında bebeğin sağlığı ve konforu açısından da uygun olması gerekir. %100 pamuk yapısıyla bebeğinizin için en uygun kumaşla üretilen bu isimli yeni doğan tulum için baskı yerine nakış işlemesi tercih edilmiştir ve bunun sayesinde bebeğinizin sağlığı açısından hiçbir şey riske edilmemiştir. Tulum üzerindeki işlemenin baskı gibi yapay bir görüntüden uzak oluşunun yanı sıra, nakış iplikleri desenin tulumla bütünlük içinde olmasını sağlar.  Nakış işlemesi hem görsel açıdan çok uyumlu olmakta hem de yüksek kaliteli iplikler sayesinde bebeğinizin sağlığı açısından riski minimize etmektedir.

  İsimli yeni doğan tulum takımı ile aynı desene sahip isimli bebek battaniyesi ve isme özel takı yastığı ürünleri sitemizde mevcuttur. Dilerseniz linkleri tıklayarak bu ilanları inceleyebilirsiniz.

  "Sepete Ekle" butonunun altında yer alan "Not" bölümüne bebeğinizin ismini yazmanızı rica ederiz. Yazdığınız isim bizim ekranımızda gözükecektir.

  İsimli Yeni Doğan Tulum Takımı İçin Önemli Bilgiler


  - Kız Bebek Tulum Seti; 3 parçadan oluşur. Tulum, eldiven, bere setin parçalarıdır.

  - Kullanım kolaylığı sağlayan çıtçıtlar antialerjiktir. %100 pamuklu yapısı yumuşaklık ve esneklik sağlar ve bebeğiniz rahat eder. Üretimi sırasında kanserojen hiçbir madde kullanılmaz.

  - Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.

  - Ütülemeyi tersten yapmanızı öneririz. Böylelikle nakış dokusunu koruyabilirsiniz. Maksimum 30°C’de yıkama yapmanız önerilir. Ağartıcı kullanmamanızı tavsiye ederiz.

  - Tulum Setinde süsleme varsa(örneğin kurdele, çiçek, aplike vb.) bunlar yapıştırılarak ürüne eklenmiştir. Bu nedenle, süslemelerin hasar görmemeleri için, süslemeler tulum setinden ayrı bir şekilde temizlenmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.