x

Renkli Tasarımlı Lohusa Terlik Seti

270,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Lohusa sepeti, her anne adayının hamileliği esnasında hazırladığı ve lohusalık döneminde ihtiyaç duyacağı eşyaları içeren sepettir. Bu sepetin olmazsa olmazlarından bir tanesi, lohusa döneminde giymek üzere lohusa pijama modelleri arasından özenle seçtiğiniz pijama takımıdır. Bir diğeri de bu takımın altına giyeceğiniz lohusa terliği olmalıdır. Söz konusu dönemin zorlu bir dönem olduğu düşünülürse, bu sepete girecek olan eşyalardan her birini seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli özellik rahatlık olmalıdır. Bu sette bulunan terlik ve taç hem hamilelik sırasında hem de doğumdan sonra kullanımı ile rahat etmenizi sağlayacaktır. Birbirinden farklı ve göz alıcı tasarımlara sahip olan ve bu nedenle arasından tercih yapmakta zorlanacağınız lohusa tacı terlik modellerini NadirHediye’de bulabilirsiniz.

Lohusa tacı terliği sayesinde bebek ziyaretlerinde misafirlerinizi rahat bir şekilde karşılayabilecek ve fotoğraf çekimlerinde bebeğinizle birlikte en unutulmaz pozları vereceksiniz. Erkek bebek anneleri için mavi renkte detaylar kullanarak büyük bir özenle tasarladığımız bu lohusa terlik seti ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Sizler de ayak numaranıza uygun terlik numarası seçimi yaparak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Terlik ve taç modellerinde kullanılan malzemeler seçilirken anne ve bebek sağlığı gözetilmiştir. Dolayısıyla sağlığa zararlı olabilecek maddeler kesinlikle kullanılmamıştır. Lohusa tacı ve terliği ile anne adayları ve yeni anneler siparişlerini hızlı bir şekilde oluşturarak en kısa sürede adreslerine teslim edilmesini sağlayabilirler.

NadirHediye ile yeni doğum yapan anneler için en uygun hediye seçeneklerini sepetinize ekleyerek siparişinizi hızlıca oluşturabilirsiniz. Hem sipariş sürecinde hem de sonrasında aklınıza takılan her türlü soruda sizlere yardımcı olarak en iyi hediyeye en uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlıyoruz.

Renkli Tasarımlı Lohusa Terlik Seti Hakkında Bilgi


  • Ürün, 1 çift kalın tabanlı kadife terlik ve 1 adet incili taçtan oluşmaktadır.
  • Terlik ve taç süslemesinde devekuşu tüyü, kurdeleden yapılmış mavi çiçekler, şerit inci ve mavi kurdele kullanılmıştır.
  • Ürünün hazırlanabilmesi için terlik numarasını seçmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.