x

İsme Özel Tavşanlı Bebek Tulumu

360,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebeğiniz dünyaya geldiğinde yaşayacağınız ilkler sizin için çok önemlidir. Bebeğinizin hayattaki ilk kıyafetinin de özel ve anlamlı olması sizi çok sevindirecektir. Çok tatlı bir görünüme sahip olan tavşan tulum, bebeğinizin şirinliğine şirinlik katacaktır. Tulum, bere ve eldiven olmak üzere 3 parçadan oluşan bu set, tavşan kulakları ve ponpon kuyruğu ile oldukça ilgi çekicidir.

Hatıra Fotoğraflarında İsme Özel Detay


Bebeğinizin ilk kıyafeti onun ismine özel olabilir. Bebek tavşanlı tulum, sırt kısmına bebeğinizin ismi yazılarak kişiye özel hale getirilir. Bebeğinizin ismiyle beraber özel ve anlamlı hale gelen bu ürün, doğumdan sonra çekileceğiniz ilk hatıra fotoğraflarında bebeğinizin çok şirin gözükmesini sağlayacaktır. Ponponlu tavşanlı tulum uzun süreler bu güzel günlerin hatırası olarak da saklanabilir.

Bebeğiniz İçin Konfor ve Sağlık Önemlidir


Bebek tulumu, eldiven ve bereden oluşan bu set, bebeğinizi hem sıcak tutacak hem de koruyacaktır. Çok güzel bir görselliğe sahip olan yenidoğan tavşanlı tulum %100 pamuklu kumaşı sayesinde bebeğinizi rahat ettirecektir. Yumuşak ve esnek yapısı sayesinde bebeğinizin tulumun içerisinde hareketleri kısıtlanmayacaktır. Tulum setinin üretimi sırasında bebeğinize zararlı olabilecek hiçbir madde kullanılmamasıyla bebeğinizin sağlığı için risk taşımamaktadır.

Özelleştirilebilir Bir Bebek Kıyafeti


İsimli tavşanlı tulum siparişi verirken tulum setinin bedenini seçebilirsiniz. Dilerseniz 0-3 aylık, dilerseniz de 3-6 aylık tulum bedeni tercih edebilirsiniz. Hem erkek bebek hem de kız bebek için hazırlatabileceğiniz bu sette pembe ve mavi renk alternatifleri mevcuttur. 20’den fazla nakış ipliği alternatiflerinden dilediğinizi seçip, bebeğinizin isminin dilediğiniz renkte yazılmasını sağlayabilirsiniz.

İsme Özel Tavşanlı Bebek Tulumu Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Hasar görmemesi için ponpon kuyruğu yıkama esnasında çıkarmanız ve yıkamamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.