x

İsimli Bebek Havlu Bornoz Seti

700,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebeğin ismine özel hazırlanan bebek havlu bornoz seti son derece makbul bir hediye seçeneği olabilir. Ürün % 100 pamuklu penye havludan üretilmiştir. Çamaşır makinesinde kolayca temizlenebilir. Önerilen su sıcaklığı ise 30 derecedir. Ağartıcı kullanılması tavsiye edilmez. Bornoz ve havlu üzerine nakışla isim işlenmektedir. İsimle beraber farklı tasarımlar da işlenebilir.

Bebek Havlu Bornoz Seti


Birinci sınıf kaliteli penye kumaştan üretilen bebek havlu bornoz seti anti bakteriyel bir takımdır. Bebeğin ismi ve tercih edilen desen yine kaliteli nakış ipleriyle işlenir. Doğal malzemelerle üretilen set 4 parçadan oluşur.

Seti oluşturan parçalar şu şekildedir:

  1. Bornoz
  2. Havlu
  3. Kese
  4. Terlik

1-3 yaş bebeklerde kullanıma uygun olan set ekru renklidir. İşlemede kullanılacak ipliklerin rengi ve model isteğe göre kişiselleştirilir.

Nakışlı Bebek Havlu Bornoz seti


İsme özel bebek havlu bornoz seti nakışlarla süsleniyor. Bornozun sırt kısmına ve havluya hem isim hem de model işlenebiliyor. Modelin tasarımı ve yazılacak isim kişiye özeldir. İp rengi de yine tercihe göre değişiyor. Kız bebekler için pembe ağırlıklı tasarımlar tercih edilirken, erkek bebekler için genellikle mavi, lacivert renklerle nakış işlemesi talep ediliyor.

Yüksek Su Emiş Gücüne Sahip Bornoz Seti


Hassas tene sahip bebekler için özel olarak üretilen isimli bornoz set, yumuşacık bir dokuya sahip. Bebeğinizin cildini tahriş etmeden kurulamanızı sağlarken, yüksek su emiş gücü sayesinde pratik bir kullanım da sağlıyor. Hem kendi bebeğinize hem de yeni doğmuş bebeklere hediye olarak alabileceğiniz ürün banyo sonrasında hızlı bir kurulanma sağlayacaktır.

4'lü Bebek Bornoz Seti Fiyatları


Bebeklere banyo etmeyi sevdirecek set, el emeği hediye arayanlar için de oldukça ideal. İsmi nakışla havlu ve bornoza işlenen bebekler banyo sonrası üşümeden kurulanabilecek. Ürün %100 doğal malzemelerden üretilmiş olup, kanserojen madde bulundurmaz. İşleme modeli, isim ve iplik rengi tercihi ekstradan maliyete neden olmaz. Kaliteli, gösterişli ve son yıllara damga vuran bu seti ve daha fazlasını en uygun fiyatlarla NadirHediye’den sipariş verebilirsiniz. 7 gün 24 saat sipariş oluşturabilir, avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

İsimli Bebek Havlu Bornoz Seti Hakkında Bilgi

  • Ürün; bebek bornozu, başlıklı bebek havlusu, bir çift terlik ve bebek banyo kesesi olmak üzere 4 parçadan oluşur.
  • Kumaşı %100 pamuklu penyedir. Başlıklı bebek havlusu 1 yaşa kadar, bebek bornozu ise 3 yaşa kadar kullanılabilir.
  • Bebek bornozunun sırt kısmına ve başlıklı bebek havlusunun sırt kısmına nakışla bebeğin ismi ve desen işlenir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.