x

İsim İşlemeli Bebek Bornozu

700,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebeğiniz henüz çok küçük ve ona nasıl uygun kıyafet bulacağınızdan tam olarak emin değilsiniz. Almanız gereken birçok eksik var ve bunların içerisinde en önemlisi banyo sonrası hangi bebek bornozu ile kurulamanız gerektiğidir. Kendinize ait havlularınızı ne kadar yıkamış olursanız olun hem hijyenik olmaz hem de bebeğinizin hassas cildine uyum sağlamaz.

Sıkça Sorulan Sorular


Bazen bornoz ürünlerinde merak edilen sorular vardır. Bu sorulara aklınızda tereddüt kalmadan cevap vermekteyiz. İçinizin rahat olması bizim için önceliklidir.

En çok sorulan sorular;

  • Bebeğimin banyo sonrası vücudundaki fazla suyu bebek bornozu çeker mi?
  • Bebek bornozu alırken nelere dikkat etmeliyim?
  • İsim nakış işlemesi bebeğimin tenini tahriş eder mi?
  • Bebek bornozu için hangi parçalar ne işe yarar?

Bu sorular genel sorular arasında yer alır. Biz bu sorulara en iyi şekilde cevap vererek sorularınızı yanıtlıyoruz. Şimdi sorularınıza verdiğimiz cevapları inceleyebilirsiniz.

İsim İşlemeli Bebek Bornozunu Seçerken Test Etmek


Şimdi ona uygun kumaşları seçmenizin tam zamanı geldi. Bebek ürünlerinde yanağınıza götürdüğünüzde yumuşacık hissettirecek ürünlerin bebeğinizin kullanacağı kadar soft olduğu konusunda hem fikiriz. Tıpkı banyo suyunu ayarlarken dirseğinizle ayarlama yaptığınız gibi aynı ölçüde testler yaptığınızı biliyoruz. Bunları yapmanızın tek nedeni bebeğinizin ne kadar hassas olduğudur. Peki, bebeğinize en uygun bebek bornozu nasıl olmalı?

İsim İşlemeli Bebek Bornozu İşlemesi Bebeğe Uyumlu Mu?


Bebeğiniz için işlediğimiz nakış bazen kafanızda sorulara neden olabilir. Nakışın iç kısmı bebeğin cildini tahriş etmez. Bunun nedeni nakış işlemelerinde kullanılan nakış iplikleridir. Bebeğinizin cildi ile temas eden iplikler cilde zarar vermez.

İsim İşlemeli Bebek Bornozunda Bulunan Parçaların Görevi


Bebek bornoz takımı için ürettiğimiz parçaların her biri ayrı göreve sahiptir. Bornoz 3 yaşa kadar kolları ile giyebileceği, bacaklarını rahatlıkla hareket ettireceği, belinden kemerli forma sahiptir. Kapüşonlu olması baş bölgesine hava gelmesini önler. Terlikler ise ayaklarında bulunan fazla suyu çeker ve ayaklarından soğuk almasını engeller. Bornoz parçası olan havlu ise yeni doğan için uygundur. Gün içerisinde vücudunda kalan teri ve kiri temizlemek için kese kullanılır.

İsim İşlemeli Bebek Bornozu Hakkında Bilgi

  • Ürün; bebek bornozu, başlıklı bebek havlusu, bir çift terlik ve bebek banyo kesesi olmak üzere 4 parçadan oluşur.
  • Kumaşı %100 pamuklu penyedir. Başlıklı bebek havlusu 1 yaşa kadar, bebek bornozu ise 3 yaşa kadar kullanılabilir.
  • Bebek bornozunun sırt kısmına ve başlıklı bebek havlusunun sırt kısmına nakışla bebeğin ismi ve desen işlenir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.