x

Doğum Sonrası Lohusa Sepeti

220,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Hemen hemen her anne zorlu gebelik sürecinin ardından bebeğinin harika bir kutlama ile görülmesini ister. Günümüzde çoğu hastane bebek ziyaretleri için anne ve babalara özel odalar hazırlarken, bu odaların dekore edilmesi genellikle konusunda uzman organizasyon şirketleri tarafından gerçekleştirilir. Oldukça heyecan verici bu bebek görme organizasyonlarına en iyi şekilde hazırlanmak adına lohusa sepeti iyi bir seçenek olarak annelerin karşısında.

Lohusa pijama takımı altında kullanılan lohusa terliği de bir hayli önemlidir. Yeni anneler lohusalığın daha ilk günlerinde ziyarete gelen misafirlerine karşı şık görünmek için bu terlik ve taç setini tercih edebilirler. Böylelikle hem bebekleri ile çektirdikleri fotoğraflarda unutulmaz kareler elde edebilir hem de lohusa tacı terliği ile göz alıcı bir görünüşe sahip olabilirler.

Benzer ürünlerin aksine, bu set nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Hem sizin isminizin hem de bebeğinizin isminin dilediğiniz renk iplikle saten kumaş üzerine işlenmesi sayesinde lohusa tacı ve terliği ürününü özelleştirebilirsiniz. Sıra dışı bu sete sahip olmak için tek yapmanız gereken terlik numarasını ve nakış ipliği rengini seçmek ve yazılmasını istediğiniz metni ilgili alana yazmak.

Lohusa terlik modelleri bu şekilde isme özel hale getirilerek bebek odası dekorasyonunda ya da kıyafetlerde kullanılan renklerle uyum yakalanabilir. Lohusa terliği seti NadirHediye üzerinden ister gebelik sürecinde ister doğumdan hemen sonra sipariş edilebilir. Titizlikle hazırlanarak hızlı bir şekilde adresinize gönderilen setinizi büyük günden itibaren kullanabilirsiniz.

Doğum Sonrası Lohusa Sepeti Hakkında Bilgi


  • Set, 1 çift kalın tabanlı kadife terlik ve 1 adet incili taçtan oluşur.
  • Terlik ve taçtan oluşan setin süslemesinde isme özel aplike, kordon, şerit inci ve beyaz kurdele kullanılmıştır.
  • Seti hazırlayabilmemiz için terlik numarasını ve nakış ipliği rengini seçmeniz ve aplike parçanın üzerine yazılacak metni ilgili alana girmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.