x

Çiçekli Bebek Tulumu Modeli

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Cennet kokulu bebeğiniz için cennet bahçesinden esinlenerek oluşturduğumuz çiçekli bebek tulumu modeli ile meleğinize merhaba diyeceksiniz. Birbirinden farklı çiçekleri nakış ile işledik, bahçenize yeni doğan bebeğinizin ismini ekledik. İstediğiniz renklerde bahçenizi tasarlayın diye renk tercihlerini size bıraktık. Renk seçmesi sizden, işlemesi bizden, giyinmesi ise bebeğinizden olacak.

Neden Çiçekli Bebek Tulumu Modeli?


Bebeğinizin eşsiz kokusunu tasvir eden çiçek figürlerini nakış sanatıyla bir sanat eserine dönüştürüyoruz. En kaliteli nakış iplikleriyle özenle işleyerek ismini oluşturuyoruz çünkü bebeğiniz her şeyin en iyisine layık. Çiçek figürlerinin bebek ürünlerinde tercih sebebi, bebeklere en yakışan figürler arasında yer almasıdır. O halde siz de bebek tulumu modeli için ismini nakışla işlememizi isteyebilirsiniz.

Çiçekli Bebek Tulumu Nakış İşlemesi Dayanıklı Mı?


Bebek tulumlarımızın kumaş kalitesi dayanıklı ve yıkanabilir özelliğe sahiptir. Nakış ipliklerimiz ise kalitesi ile yıkanabilir özelliğe sahiptir. Nakışın uzun yıllar elden ele geçmesi dayanıklı olduğunun en önemli kanıtıdır.

Çiçekli Bebek Tulumu Özellikleri


Çiçekli bebek tulumlarımız bebeğinize en uygun parçalardan üretilmiştir. Özellikle bere, eldiven ve tulum setlerimiz, bebeğinizin en fazla kullandığı ürünler arasında yer alır. Doğum zamanında bebeğinizi görmek isteyen ziyaretçilerinize karşı bebeğinizi en iyi şekilde hazırlayabilirsiniz. İsminin işlenmiş olması ile ziyaretçilerin bebeğinize ismiyle hitap etmesi hoşunuza gidecek.

Çiçek bebek tulum özellikleri;

  • Bebek tulumu isim ve çiçek nakışlı
  • Bebek beresi isim nakışlı
  • Bebek eldiveni

Nakış ipliğinde kişisel renk seçimi


Bebeklerin ağlamasının altında yatan en önemli nedenler arasında konforlu hissetmemesi ya da kıyafetinin tahriş edecek dikişlere sahip olmasıdır. Çiçekli bebek tulumlarımız ise yumuşacık dokusuyla bebeğinizin aralıksız uyumasına yardımcı olacak.

Çiçekli Bebek Tulumu Kumaş Kalitesi


Bebek ürünlerinde en önemli olanlar günlük giyimdir. Anne kucağı kadar yumuşak ve güvende hissetmesi için kumaş kalitesi oldukça önemlidir. Bebeklerin uyku sırasında vücut ısılarının yükselmesi sonucu terlemeleri bebekleri rahatsız edebilir. Terletmeyen kumaşlar ise bebeğin huzursuz olmasını ortadan kaldırır. Sandığınızdan yıllar sonra bebeğinizin ilk kıyafetini çıkardığınızda, bebek tulumu modeli nakış işlemesi sizleri geçmişe götürecek.

Çiçekli Bebek Tulumu Modeli Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.