x

Yıldızlı Bebek Tulumu

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek ürünlerinde birçok figür tercih edilir. Özel olarak tasarlanan bu figürler arasında; oyuncak, bebek giyim, bebek ürünleri ve çizgi karakterleri gibi birçok figür vardır. Bebeklerin uyurken yıldızlar arasında uyumasını ister misiniz? Sizin en parlak yıldızınız artık bebeğiniz olacak. Bunun için gökyüzünde yıldızlara bakmayacaksınız, bebeğinizi izlerken gözleriniz kamaşacak. Yıldız ve isim işlemeli bebek tulum modellerimize bayılacaksınız.

Neden Yıldızlı Bebek Tulumu?


Bebeğiniz için yıldızlı bebek tulumu çünkü bebeğiniz gerçek bir yıldız ışıltısında. Onu kucağınıza aldığınızda, her gece dilek tuttuğunuz yıldızları hayal edeceksiniz. Bebeğiniz için yıldızlarınız hangi renk olsun? Tercihi tamamen size bırakıyoruz. Bebeğiniz için belirlediğiniz yıldız temasına uygun olarak isim ve yıldız işlemeli kıyafetiyle bebeğiniz, ziyaretçileri görmeye hazır olacak.

Yıldızlı Bebek Tulum Özellikleri


Bebeğinizin ismine özel yıldızlı bebek tulumu setinde yıldızlar ne renk olsun derseniz, o renk olacak. Nakış ipliklerimiz birbirinden farklı alternatiflerde sizlere sunuluyor. Mavi, beyaz, sarı, pembe, kırmızı ve daha birçok iplik seçeneği ile dilediğiniz temaya uygun işleniyor.

Yıldızlı tulum özellikleri;

 • Yıldızlı ve isim nakış işlemeli yıldızlı bebek tulumu
 • İsim nakış işlemeli bere
 • Eldiven
 • Çıtçıtlı tulum
 • Esnek kumaş
 • Pamuklu ve yumuşak doku
 • Bebeğinizin hassas cildine özel

Bebek tulumu modelimizde yıldız figürü tamamen sizin tercihiniz olacak. Birden fazla model ve figür seçenekleri arasından yıldız figürünü tercih etmeniz, işleme renklerinde karar kılmanız tamamen sizin özgürlüğünüze bırakıldı. Bebeğiniz için her şeyin iyisini sadece siz bilirsiniz.

Yıldız Bebek Tulumu Nakış Rengini Seçebilir Miyim?


Bebeğiniz için istediğiniz ürünümüze kişisel dokunuşlar katarak, farklılık ve anne sevgisi katabilirsiniz. Eliniz bebeğinize ait olan her şeye değmeli. Bunun bilincinde olarak bebeğinize yakışacak renklerin, sizin için önemini biliyor ve bu tercihi sizlere bırakıyoruz. Yapmanız gereken isim ve renk talebinizi bildirmenizdir.

Nakış Uygulaması


Yıldız bebek tulumunda işlemeleri 3 alanda uyguluyoruz. Tulum ön, arka ve bere olarak şık bir görünüm elde ediyoruz. En iyi rengi ve işlemeyi siz seçin biz işleyelim. Anne sevgisiyle işlenen bebeğinizin ismine bir dokunuş da biz sunalım.

Yıldızlı Bebek Tulumu Hakkında Bilgi

 • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
 • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
 • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
 • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
 • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
 • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.