x

İsimli Erkek Bebek Bornozu

700,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebeğinize özel tasarladığımız isimli erkek bebek bornozu bebeğinize çok yakışacak. Bebeklik döneminden 3 yaşına kadar rahatlıkla kullanacağı erkek bornozunda ona yakışır bir isim işlemesi yer alacak. Nakışla işlediğimiz ismini ve özel deseni üzerine çok yakıştıracaksınız. Bebeğinizin cinsiyetini öğrendiniz ve erkek olduğunu biliyorsunuz. Şimdi sıra ismini belirlemekte. Bebeğinizin banyo keyfini daha iyi yaşaması adına bornoz setini hazırlamayı unutmayın.

Bebeklerde Bornozun Önemi


Bebeklerin sağlıklı büyümesi, rahatlaması ve vücudunda tahriş olmaması için düzenli banyo yapması şarttır. Sürekli bebeğinizin bezini değiştirmeniz onun rahatlaması için kesin çözüm değildir. Banyosunu ona özel sıcaklıkta hazırladıktan sonra ilk banyosunu yaparken duyduğu huzuru gördüğünüzde siz de mutlu olacaksınız. Peki, sadece banyo yapmak yeterli olur mu? Elbette hayıt, çünkü banyo sonrası onu kurulayacağınız özel bir havluya ihtiyacınız olacak. Yetişkin havlularının dokusu bebeğinizin cildi için sert olur. Bu nedenle onun narin cildini pamuklara sarmak isteyebilirsiniz. En güzeli siz pamuklara saracak kadar yumuşak olan isimli erkek bebek bornozu bebeğinize kullanın.

İsimli Erkek Bornozu Nedir?


İsimli erkek bornozu denildiğinde akıllara öncelikle isim olan bir ürün gelir. Piyasada yer alan bornozlarda bulunan figürler genellikle baskı olarak kullanılır. Bizim sizlere sunduğumuz isim ise nakışla işlenen ve uzun kullanım sağlayan bir üründür. Nakış ile işleme sebebimiz ise bebeğinize ait olan ilk ve özel ürünleri saklamak istediğinizi biliyor olmamız. Bebeğinizin ilk kullandığı bornozunu muhafaza etmek isteyeceksiniz.

İsimli Erkek Bornozu Nakış İşlemesi Hangi Bölümlerde Var?


Erkek bornozunda yer alan nakış işlemeleri havlu ve bornozun arkasında özenle durmaktadır. Nakış işlemesinde ailelerin en merak ettiği soru ise işlemenin bebeğin cildine zarar verip vermeyeceğidir. Bu konuda içiniz rahat olsun. İşlemelerimizde kullandığımız nakış iplikleri herhangi bir zararlı madde içermeyen yüksek kaliteli ipliklerdir.

İsimli Erkek Bornoz Seti İçeriği


İsimli erkek bornozumuzda kullandığımız tüm parçalar özenle üretilmiştir.

Bunlar;

  • isimli erkek bebek bornozu,
  • isimli erkek bebek havlusu,
  • kese ve
  • terliklerdir.

Bu özel parçaları kullanırken bebeğinizin mutluluğu yüzünden okunacak. Kendisini her zaman özel hissedecek.

İsimli Erkek Bebek Bornozu Hakkında Bilgi

  • Ürün; bebek bornozu, başlıklı bebek havlusu, bir çift terlik ve bebek banyo kesesi olmak üzere 4 parçadan oluşur.
  • Kumaşı %100 pamuklu penyedir. Başlıklı bebek havlusu 1 yaşa kadar, bebek bornozu ise 3 yaşa kadar kullanılabilir.
  • Bebek bornozunun sırt kısmına ve başlıklı bebek havlusunun sırt kısmına nakışla bebeğin ismi ve desen işlenir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.