x

İsimli Bebek Havlu Bornoz Takımı

700,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Hamilelik sürecinin ne denli heyecanlı ve stresli geçtiğinin farkındayız. Sizin yerinize bazı şeyleri düşünen insanlara ihtiyacınız olacak. Birlikte el ele vererek bu zorlu sürecin üstesinden geleceksiniz. Bebeğinizi kucağınıza aldığınız ilk andan itibaren onu saracak olan kollarınız dışında tüm gerekli kıyafetlerini biz düşünüyoruz. Ve bebek havlu bornoz takımı da bunlardan biri. Siz bebeğinizle mutlu bir gün geçirirken biz bebeğinizin ilk banyosunda ne giyineceğini planlıyoruz.

İsimli Bebek Bornozu Nasıl Bir Üründür?


Bazı ürünler sadece ihtiyaç değil, bebeğiniz için çok anlamlıdır. Biz ürettiğimiz ürünlerde öncelikli olarak manevi güzellik oluşturmaya gayret gösteriyoruz. İlk banyosunu yaptırdığınız an gözlerinizden mutluluk gözyaşları süzülecek. Siz bir mucizeye tanıklık ederken, bebeğiniz sizin karnınızda olduğu kadar keyifli olacak. Banyosu hiç bitmesin diye çıkarken biraz huzursuz olacak. İşte o an biz ürettiğimiz pamuk kadar yumuşak bebek havlu bornoz takımı ile imdadınıza yetişeceğiz.

İsimli Bebek Bornozu Vücudunu Tam Kurular Mı?


Bornozlarımızın yumuşaklığı sizleri şaşırtırken, kurulama konusunda etkili olup olmadığını düşüneceksiniz. Bornozlarımızın kaliteli kumaşı bebeğinizin teninde yer alan fazla suyu anında emecek ve içine hapsedecek.

İsimli Bebek Bornozunda İsim Kumaşa Baskı İle Mi Yazılır?


Kumaş baskıları, birçok üründe olsa dahi, bebek ürünlerinde içerdiği kimyasallar nedeni ile tercih etmediğimiz bir seçenektir. Biz bebeğinize duyduğunuz özlemi tekniğimizde kullanıyoruz. Ortaya yıllardır en sevilen nakış işlemesi ortaya çıkıyor. Nakışla tek tek iplikler dans ediyor ve ortaya bebeğinizin ismi çıkıyor. İstediğiniz renk hangisi ise o renkte bebek havlu bornoz takımı üretiyoruz.

İsimli Bebek Bornozu Kaç Parçadan Oluşan Bir Set?


Bebek bornozumuzda kullandığımız ürün parçaları toplamda 4 adettir. 4 parçalık bu set içerisinde yok yok! İçeriğinin zengin ve ihtiyaca uygun olmasının yanı sıra, 3 yaşa kadar kullanım sağlıyor.

Paket içerisinde;

  • nakışla işlediğimiz bornoz,
  • nakışla işlediğimiz havlu,
  • ayaklarını her zaman koruyacak terlikleri ve
  • minik bedenini temizleyerek yıkayacağınız kesesi bulunuyor.

Tüm bu parçalar ile gereken her işlem yapılacak, görev tamamlanacak. Banyosunu sıklıkla yaptırmak için sabırsızlanacaksınız. En güzel ilk banyo fotoğraflarını çekeceksiniz. Her yaşta aynı isimli bornozu kullanarak yıllar sonra muhteşem bir değişime tanıklık edeceksiniz.

İsimli Bebek Havlu Bornoz Takımı Hakkında Bilgi

  • Ürün; bebek bornozu, başlıklı bebek havlusu, bir çift terlik ve bebek banyo kesesi olmak üzere 4 parçadan oluşur.
  • Kumaşı %100 pamuklu penyedir. Başlıklı bebek havlusu 1 yaşa kadar, bebek bornozu ise 3 yaşa kadar kullanılabilir.
  • Bebek bornozunun sırt kısmına ve başlıklı bebek havlusunun sırt kısmına nakışla bebeğin ismi ve desen işlenir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.