İsimli Bebek Bornoz Takımı

Fiyat
:
550,00 TL
Havale ile
:
539,00 TL
Adet:

-

+

Kargolama Tarihi
:
08.12.2023
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Banyo sonrasında kendiniz için aldığınız bornozunuz ne denli kişisel ve özel ise bebeğiniz için de o denli önemlidir. Bebeklerin bakteri ve mikroptan uzak kalması adına her ürününün kişisel olması zorunludur. Kullanılan tarak, kişisel bakım ürünleri, kıyafetleri, bebek bornoz takımı havlusu, kısacası her ürün ona özel olmalıdır.

  Bornozda Aranılan Nitelikler


  Bornozda aranılan bazı nitelikleri karşılayacak ürünleri sizlere sunuyoruz. Bu özellikleri karşılaması, bebeğiniz için en önemli ihtiyaçları karşılaması anlamına gelir. Tekstil sektöründe banyo ürünleri bambaşka üretim makinası ve tekniğine sahiptir. Bebek için bebek bornoz takımı ve ürünleri ise tamamen tüm tekstil üretim alanlarından farklı bir üretime sahiptir. Öncelikler bu üretim alanlarımızda bebek teni ve hassasiyettir.

  Bornozda;

  • hijyen,
  • yumuşak doku ve
  • tam koruma

  aranılan en önemli özellikler arasındadır. Bunları karşılamayan bebek bornozlarını kullanmak, bebeğinize huzursuzluk verir. Sürekli ağlayan bebeklerde karşılaşılan sorunlardan birisi tam olarak kurulanmayan nemli bir cilde kıyafet giydirilmesi kaynaklıdır. Nemin sürtünme sonucu ve ter ile birleşerek bebeğin cildine zarar vermesi, tahriş kaynaklı acı çekmelerine yol açar.

  Bornozda Hijyen


  Özellikle nemli ortamlarda hızla üreyen mikroplar havlularda sürekli bulunur. Çok fazla fark edilmese de havluların düzenli olarak her kullanım sonrası yıkanması gerekir. Dokusu gereği birkaç kullanım sonrası havlular sertleşir. Bu sert kumaşı bebeğinize kullanmanız son derece sakıncalıdır.

  Bornozda Yumuşak Doku


  Bebek bornozu ya da diğer birçok giyim ürününde yumuşaklık özelliği önemlidir. Bu özelliğe sahip kumaşlar oldukça azdır. Hem yumuşak olmalı hem de üzerindeki suyu çekmeli diyorsanız, isimli bebek bornozlarımızı deneyebilirsiniz. Üstelik isminin yazılı olduğu nakış işlememiz mevcuttur. Desen içerisine tasarladığımız bebek bornoz takımı ismi, bir çerçeve içerisinde olacak.

  Bornozda Tam Koruma


  Bebekler için üretilen bezler, kıyafetler ve özel bakım ürünleri tam koruma sağlama özelliğine sahip olmalıdır. Peki, banyodan sonra ufacık bir hava akımında hasta olması muhtemel bebeğinizi nasıl tam korumalısınız? Bunu kafanıza takmayın ve bornozlarımızdan muhakkak banyo hazırlık ürünleri yanına ekleyin. Kendisine ait olan tüm malzemeleri çok sevecektir. Bebekler rahat ettikleri sürece mutlu olurlar. Biz bu rahatlığı bornoz setlerimizle sağlıyoruz.

  İsimli Bebek Bornoz Takımı Hakkında Bilgi

  • Ürün; bebek bornozu, başlıklı bebek havlusu, bir çift terlik ve bebek banyo kesesi olmak üzere 4 parçadan oluşur.
  • Kumaşı %100 pamuklu penyedir. Başlıklı bebek havlusu 1 yaşa kadar, bebek bornozu ise 3 yaşa kadar kullanılabilir.
  • Bebek bornozunun sırt kısmına ve başlıklı bebek havlusunun sırt kısmına nakışla bebeğin ismi ve desen işlenir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.