x

İsimli Kız Bebek Bornoz Takımı

700,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Doğum zamanı en merak edilen konular arasında bebeğin cinsiyeti yer alır. Öncelikle sağlıklı olsun diye başlanan cümleler, yerini hummalı hazırlıklara bırakır. Cinsiyet bebeğinize seçeceğiniz ürünler için elbette önemlidir. Bu nedenle bir an önce cinsiyetini öğrenerek bebeğiniz için bir oda hazırlayabilirsiniz. Oda içerisinde bulunacak kişisel ürünler, kıyafetler, oyuncaklar derken her şey bebeğinize özel olur. Bazen eksiklikleri fark etmek için geç kalınabilir. Öncelikle bir liste yapın ve listeye kız bebek bornoz takımı yazmayı unutmayın.

İsimli Kız Bebek Bornozları ile Erkek Bornozları Arasındaki Fark Nedir?


Bebeklerde cinsiyet renklerle belirlenmese de klasik pembe ve mavi rengi sembolik hale gelmiştir. Geleneksel bazı yaklaşımlardan hoşlanmayan ebeveynler için seçimler bebeğe uygun olur. Bunun için klasik çizgilerden çıkmak isteyen aileler farklı renklerde ürünler kullanmayı tercih eder. Bebeğinizin rengini belirleyebilir ve ismini özenle işlememizi talep edebilirsiniz. Nakışın yıllar öncesinden gelen, özlemi temsil eden işlemesi ile bebeğinize duyduğunuz özlemi anlatabilirsiniz.

İsimli Kız Bebek Bornozu Paketinde Neler Var?


Sizlere kocaman bir paket hazırladık. Bunun içerisinde bebeğinize ya da sevdiklerinizin kavuşacağı bebeğe özel paket içeriği belirledik.

Bunlar;

  • desen ve isim işlemeli kız bebek bornozu,
  • desen ve isim işlemeli kız bebek havlusu,
  • kese ve
  • bir çift terlik.

Bunun içerisine havlusundan kesesine, bornozundan terliğine kadar koyduk. Siz fazla düşünüp yorulmayın diye her şeyi düşündük.

Nakış İşlemesinde Kızlara Özel Ne Yapılıyor?


Nakış işlemesi her cinsiyetten bebek için özenle işleniyor. Bebeğinizin ismi ve üzerine yaptığımız desen o kadar yeterli ki başka bir baskıya ihtiyaç duymuyorsunuz. Kaliteli iplikler uzun yıllar aşınmadan dayanıklı olarak, ilk işlediğimiz gün gibi kalıyor. Farklı renkler de cabası… Bu nedenle sizlere işlediğimiz her isimli kız bebek bornoz takımı bebeğinizin hatırası oluyor.

Kızınızın İsmini Nereye İşliyoruz?


Siz zaten bebeğinizin ismini gönlünüze çoktan işlediniz. Biz de bornozuna işledik ve gönlünüzü fethettik. Bazen yaptığınız şeyler çok anlam ifade eder ve yapılan en büyük destektir. Bebeğinize olan sevginizi kız bebek bornoz takımı üzerine işletmek istediğinizi biliyoruz. Bunun en güzelini yapabilirsiniz, ancak müsaadenizle sizi yormuyoruz ve gerekeni biz yapıyoruz. İşleme bizden, bebeğinizi yıkaması sizden oluyor.

İsimli Kız Bebek Bornoz Takımı Hakkında Bilgi

  • Ürün; bebek bornozu, başlıklı bebek havlusu, bir çift terlik ve bebek banyo kesesi olmak üzere 4 parçadan oluşur.
  • Kumaşı %100 pamuklu penyedir. Başlıklı bebek havlusu 1 yaşa kadar, bebek bornozu ise 3 yaşa kadar kullanılabilir.
  • Bebek bornozunun sırt kısmına ve başlıklı bebek havlusunun sırt kısmına nakışla bebeğin ismi ve desen işlenir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.