x

Nakış İşlemeli İsimli Bebek Bornozu

700,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebeğinizin banyodan sonra kullanacağı yumuşacık bebek bornozu sadece ona özel olacak. Bornoz setinde bulunan her bir parça bebeğinizin banyo sonrası ihtiyacı olan kurulanmanın en mutlu halini yansıtacak. Bebek gelişiminde önemli olan banyo, bebeklerin en keyif aldığı ve rahatladığı zamanlar arasındadır. Banyo keyfi sonrası kullanılması gereken bornoz, bebeğin cildini tahriş etmeyecek yumuşaklıkta olmalı. Pamuklara sararak büyüttüğünüz bebeğiniz, cildine uygun ürünler kullanmalı.

Nakışlı İşlemeli İsimli Bebek Bornozu Parçaları


Bornoz içeriği oldukça zengin olup, nakış işlemesiyle bebeğinize özel olduğunu ifade etmelisiniz. Havlu %100 pamuklu penye kumaştan olup 1 yaşa kadar kullanılabilir. Bornoz ise 3 yaşa kadar kullanıma uygundur.

Bornoz içeriğinde;

  • bebek bornozu,
  • havlu,
  • terlik ve
  • kese bulunur.

4 parçadan oluşan bu sette gerekli olan tüm ürünler mevcuttur. Terlik kullanımı bebeklerin banyo sonrasında ayaklarını korur. Bebek bornozu vücudunda olan fazla suyu çeker ve hassas cildine zarar vermez.

Bornoza Nakış İşlemesi Nasıl Olur?


Bornoz için işlediğimiz nakış renkleri sizlere özel olarak belirlenmektedir. İşleme bornozun arka kısmına yapılır. Havluda da aynı şekilde işleme mevcuttur. İsim işlemesinin yanı sıra desen işlemesi ile çerçeve içerisine isim yazılır.

Neden Bebek Bornozu?


Bebek bornozu kullanmak öncelikle bebeğinizin rahatlığı adına önemlidir. Kullandığı her kumaş cildine özel olmalıdır. Bu özel kumaş yapısının yanı sıra isme özel olması bebeğinize verdiğimiz değeri göstermektedir. Bebek bornozu setleri içerisinde bulunan tüm parçalar bebeğinize dilediği gereksinimi sağlar.

Hediyelik İsme Özel Bornoz


Sevdiklerinize bebeğinin isminin işlendiği bornoz set hediye edebilirsiniz. İster doğum hediyesi isterseniz bebek için yapılan hazırlıklara katkı amacıyla verilebilecek en güzel hediyedir. Hediyelik ürünler arasında bebek bornozu setler oldukça fazla tercih edilir. Bu setler içerisinde en özeli şüphesiz kişiye özel nakış işlemeli bir hediyedir.

Bebek Bornozunda Nakış Renkleri


Bebek bornozunda kullandığımız nakışlar farklı ipliklerle işlenir. Hediye ya da bebeğinize özel sipariş etmek istediğiniz bornoz setlerinde, isim ve desen işlemelerinde kullanılmasını istediğiniz renkleri tercih edebilirsiniz. Bebek bornozu kız ya da erkek olarak yapılacak bornozda desenler ve isim dilediğiniz renk ipliklerle işlenir.

Nakış İşlemeli İsimli Bebek Bornozu Hakkında Bilgi

  • Ürün; bebek bornozu, başlıklı bebek havlusu, bir çift terlik ve bebek banyo kesesi olmak üzere 4 parçadan oluşur.
  • Kumaşı %100 pamuklu penyedir. Başlıklı bebek havlusu 1 yaşa kadar, bebek bornozu ise 3 yaşa kadar kullanılabilir.
  • Bebek bornozunun sırt kısmına ve başlıklı bebek havlusunun sırt kısmına nakışla bebeğin ismi ve desen işlenir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.