x

İsimli Kız Bebek Havlu Seti

700,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Havlu kullanımı hijyenik olması gereken ürünler arasındadır. Yetişkinlerde dahi sağlık sorunu yaratabilen fazla kişinin aynı havluyu kullanmasının bebekler için olumsuz sonuçları tahmin dahi edilemez. Kızınıza özel hazırlamış olduğunuz odasında banyo ürünlerini tamamladınız mı? Şampuanlar, vücut yağları, pudralar, ıslak mendiller derken her şeyin katkısız olduğuna eminsiniz. Peki, bebeğinizin banyodan sonra nasıl kurulanacağı konusunda bir fikriniz var mı? Cevabı basit: bebek havlu seti.

Havlu Setinde İşleme Nasıl Olur?


Nakış, XIII. yüzyıldan itibaren ülkemizde kullanılan geleneksel bir işleme türüdür. Tarih kokan, mendillere özlemle işlenen, yastıklarda yıllarca kalan işleme tekniğini en değerli varlıklarınız olan çocuklarınıza özel işledik. Bebeğinizin banyo dışında da kurulanma ihtiyacı olan alanlar vardır. İhtiyaç duyduğu an elinizin altında özel havlusu olması işlerinizi kolaylaştıracak.

Bebekler Ne Zaman Kurulanma İhtiyacı Hisseder?


Yeni doğan bebeği olan anneler bilir. Bebeklerin her gün banyo yapması bazen mümkün olmayabilir. Özellikle yeni doğan bebeklerin bir süre banyo yapmadığı onların temizlenmeyeceği anlamına gelmez. Bebeklerin bazen kurulanma ihtiyacı farklılaşabilir.

Bu zamanlar;

  • terlediği,
  • su kazalarında ıslandığı,
  • hafif yağmura maruz kaldığı,
  • banyo sonrası ve
  • bezinden sızan durumlarda beline kadar yıkanmak durumunda olduğu zamanlardır ve ihtiyacınız olan şey bebek havlu seti ürünüdür.

Tüm bu zamanlarda havluya ihtiyacınız olduğu kesindir. Her halükârda cildine süreceğiniz kumaş kendine ait penye bir havlu olmalıdır. Bazen birçok ürün birbirine benzerlik gösterir. Karıştırmamak adına isim işlemesi, bebeğinize ait ürünleri temsil eder.

İsim işlemeli Bebek Havlusunun Yararları


İsim işlemeli bebek havlu seti ve bornoz seti ürünümüzün sadece bebeğinize özel olması dışında da yararları vardır. Bebeğinizle bir misafirliğe gitmeniz durumunda eşyalarını diğer misafir bebeklerin ürünleriyle karıştırmamak önemlidir. Bebeğinizin her eşyası ona özeldir ve korumanız gerekir. Bu durumda üzerinde isim olan havlu, başkalarına ait ürünlerle karışmaz.

Havluda Bulunan İşleme Kurulamada Sorun Olur Mu?


Havlu üzerinde yer alan işlemelerimiz bebeğinizi kurularken sorun teşkil etmez. Sert bir zemin yaratmadığı için kurulama esnasında, bebeğinizin teninde hasar bırakmaz. %100 pamuklu penye kumaştan üretilen başlıklı havlu 1 yaşa kadar kullanılırken, bornozu 3 yaşa kadar kullanılabilir.

İsimli Kız Bebek Havlu Seti Hakkında Bilgi

  • Ürün; bebek bornozu, başlıklı bebek havlusu, bir çift terlik ve bebek banyo kesesi olmak üzere 4 parçadan oluşur.
  • Kumaşı %100 pamuklu penyedir. Başlıklı bebek havlusu 1 yaşa kadar, bebek bornozu ise 3 yaşa kadar kullanılabilir.
  • Bebek bornozunun sırt kısmına ve başlıklı bebek havlusunun sırt kısmına nakışla bebeğin ismi ve desen işlenir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.