x

İsimli Yeni Doğan Bebek Bornozu

700,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Uzun zamandır içinizde hissettiğiniz ve heyecanla doğmasını beklediğiniz bebeğiniz için yeterli hazırlıkları yaptığınızı düşünüyor musunuz? Öncelikle tüm hazırlıklarınızı gözden geçirme zamanınız geldi. Tulumlar, ayakkabılar, bez, kişisel bakım ürünleri, şampuan setleri derken bebeğinizin ilk banyosu için bornoz setini atlamış olabilirsiniz. O halde şimdi sizlere sunduğumuz en yeni doğan bebek bornozu setimizi inceleyebilirsiniz.

Neden İsimli Yeni Doğan Bebek Bornoz Seti?


En zor bebek ürünleri arasında yeni doğan ürünleri vardır. Bunun sebebi ise yeni doğan ürünlerinin her zaman uygun ölçüde hazırlanamamasıdır. Biz bu konuda özel kalıplarla çalışıyor ve işinin uzmanları tarafından üretim yapıyoruz. Her ürünümüzün yeni doğan bebeğinize uygun olmasına özen gösteriyoruz. Yeni doğan bebek cildi tahmininizden de hassastır. Kullanılan her ürün için özen göstermeniz zorunludur. Bu nedenle yeni doğan bebeğinizin ilk banyosunu yaptırdıktan sonra onu anne karnında duyduğu rahatlık kadar sarıp sarmalamalısınız.

İsimli Yeni Doğan Bebek Bornoz Setinde Neler Var?


İsimli yeni doğan bebek bornozu içerisinde bebeğinizin banyodan çıkarken 1 yaşa kadar kurulanacağı havlusu, 1 yaş sonrasında banyodan sonra kurulanacağı bornozu, yıkanırken vücudunu temizleyeceğiniz kesesi ve minik ayaklarına giyebileceği terlikleri bulunur. 3 yaşına kadar rahatlıkla kullanabilir.

İsimli Yeni Doğan Bebek Bornoz Setinde İşlemeler Nasıl Olur?


İsimli yeni doğan bebek bornoz setinde yer alan farklı işlemeler bulunur. Bu işlemelerde kullanılan bölümler bebeğinizin üzerine giyeceği bornozun tam arka kısmıdır. Havluda aynı şekilde işleme bulunur. İşlemede renkleri seçmek ve bebeğinize en anlamlı renkleri sunmak ister misiniz? Renkler bebeğiniz için yapacağınız en güzel seçimler arasındadır. İster klasik renkler, isterseniz farklı renkler seçebilirsiniz.

İşleme özellikleri;

  • Özenli nakış işlemesi,
  • Yüksek kaliteli nakış iplikleri
  • İstenilen renkte iplik tercihi

Bebek bornozunda yeni doğan bebeğiniz için özel ve kişisel bir bornoz ister misiniz? Sizlere sunduğumuz en özel ve şirin ürünler arasında yeni doğan bebek bornozu setimiz mevcuttur. Bebeğinizin hak ettiği her şey bu sette mevcut. Şimdi sizlere en güzel bornozu sipariş etmeniz için renk tercihi imkânı sunuyoruz.

İsimli Yeni Doğan Bebek Bornozu Hakkında Bilgi

  • Ürün; bebek bornozu, başlıklı bebek havlusu, bir çift terlik ve bebek banyo kesesi olmak üzere 4 parçadan oluşur.
  • Kumaşı %100 pamuklu penyedir. Başlıklı bebek havlusu 1 yaşa kadar, bebek bornozu ise 3 yaşa kadar kullanılabilir.
  • Bebek bornozunun sırt kısmına ve başlıklı bebek havlusunun sırt kısmına nakışla bebeğin ismi ve desen işlenir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.