x

İsim Nakışlı Bebek Havlusu

700,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebeğinizin mis kokusunu muhafaza etmek, onu çevre kirliliğinden arındırmak ve sağlıklı bir birey olarak büyütmek için küvetine suyunu hazırladınız. Küvetinde oyuncakları, göz yakmayan şampuanları ve ona özel sıcaklıkta suyun içinde çok keyifli bir gün geçiriyor. Banyo süresi tamamlandığında ise banyodan çıkmak istemeyen ve ne denli ev ortamı sıcak olursa olsun ıslak teni titreyen bebeğinizi kurulama zamanı geldi.

Bebekler Banyo Yaparken Neden Üşür?


Bebekleri banyoya hazırlarken biraz hızlı olmak onların üşütmemesi adına önemlidir. Bebeklerin banyosu için hazırladığınız suya girişi biraz çabuk olmalıdır. En fazla üşüdüğü zaman dilimi ise banyosunun sonlandığı zamanla kıyafetini giydirmek istediğiniz zaman aralığında olur. Banyo sonrasında onun bedenini ve kafasını hemen içine alacağınız bir bebek havlusu dâhil bornoza ihtiyacınız olacak.

Banyo Setleri İçerisinde Havlu Takımının Önemi


Banyodan sonra bebek havlusu içinde korunur ve kurulanırken siz vücuduna yağ sürerek masaj yaparsınız. Onun bedenini rahatlatmak, güzel ve huzurlu bir uyku geçirmesi adına önemlidir. Banyo setlerinde havlu bedenin nemden uzaklaştırılması adına önemlidir. Nemli bir vücutta bakteri oluşumu artar. Bu nedenle bebeğinizi tam olarak kurulayacağınız penye havlularımızı ürettik. Üzerinde bebeğinizin ismini görünce hoşunuza gidecek.

İsme Özel Bebek Havlusunda İşleme Nereye Uygulanır?


Havlularımız takım halinde set şeklinde sunulur. Bebeklerin birçok ürünü set olarak kullanılır. Çok parçalı ürünler hem bütçenize hem de kullanıma uygundur.

Havlu takımlarımızda bulunan;

  • bornozun arkasında isim işlenir,
  • havluya isim işlenir,
  • terlikler, bebek kullanımına ve 3 yaşa uygundur ve
  • kese, bebek şampuanıyla pamukla yıkanır gibi hissettirir.

Havlularımızda özellikle ürettiğimiz keseler, sizlerin kullandığı keseler gibi değildir. Bunun olması da mümkün değildir, çünkü keseleme işlemi aynı bölgede yukarı aşağı hareketlerle yapılır. Bu bebeklerde daha yuvarlak ve hafif dokunuşlarla, yumuşak bir materyalle yapılmalıdır. Aksi halde bebeğinizin cildinde ciddi soyulmalar oluşur.

İsme Özel Bebek Havlusu Hediye Verilir Mi?


İsim nakış işlemeli havlu setlerimizi almak için bebeğiniz olmasına gerek yoktur. En sevdiğiniz akrabalarınız, dostlarınız ya da dilediğiniz bebeğe, ismini biliyorsanız, bebek havlusu hediye edilecek muhteşem bir seçimdir.

İsim Nakışlı Bebek Havlusu Hakkında Bilgi

  • Ürün; bebek bornozu, başlıklı bebek havlusu, bir çift terlik ve bebek banyo kesesi olmak üzere 4 parçadan oluşur.
  • Kumaşı %100 pamuklu penyedir. Başlıklı bebek havlusu 1 yaşa kadar, bebek bornozu ise 3 yaşa kadar kullanılabilir.
  • Bebek bornozunun sırt kısmına ve başlıklı bebek havlusunun sırt kısmına nakışla bebeğin ismi ve desen işlenir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.