x

Arkası Melek Kanatlı Bebek Bornozu Seti

700,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebeğinize yakışan en güzel figür kuşkusuz melek kanadı figürüdür. Bebeklerin masumiyetine uygun olan melek kanatlarını bebek bornozu seti üzerine işledik. Havlu, bornoz, terlik ve kese içeren bornoz setinde bornozun arka kısmına desen ve bebeğinizin ismi işlenir. Aynı şekilde, başlıklı havluya da isim ve desen işlemesi yapılır.

Neden Melek Kanatlı Bornoz Tercih Edilir?


Melek kanadı, bebeklere en çok yakışan figürler arasında yer alır. Melek teması, bebekler için tercih edilen ürünler arasındadır. Bornoz ya da diğer ürünlerin kullanımında melek figürleri estetik ve şık bir görünüm sunar. Melek kanatlarının işleme renklerini dilediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Klasik renklerden başka seçilecek nakış iplik renkleri, bebeğe özel bir farklılık oluşturur.

Melek Kanatlı Bornoz Kullanım Yaşı Nedir?


Bornoz setlerinin en önemli özelliği bebeklikten belirli bir yaşa kadar kullanılıyor olmasıdır. Kullanışlı olan bu ürün aynı zamanda oldukça tasarrufludur. Bebek bornozu kullanım yaşı 3 yaşa kadar olup, havlu kullanımı 1 yaşa kadardır.

Melek Kanatlı Bornozda İsim Nasıl İşlenir?


Melek kanatlı bebek bornozu seti işlemesinde kullandığımız ipliklerin kalitesi uzun süreli kullanım sağlar. Siparişlerinizde belirlediğiniz isim ile renkler istediğiniz gibi olmaktadır. Kullandığımız her deseni ve figürü bebeğinize özel işliyoruz.

Melek kanatlı bornoz setinde;

  • melek kanadı ve isim işlemeli bornoz,
  • melek kanadı ve isim işlemeli havlu,
  • terlik ve
  • kese bulunur.

Melek kanatlarının muhteşem duruşu bebeğinize çok yakışacak. Terlik kullanımı 3 yaşa kadar olan çocuklar için banyo sonrası önemlidir. Ayaklarını üşütmemesi adına kullanım gerektiren bornoz ürünleri arasındadır.

Hediye Bornoz Seti


Hediye bebek bornozu seti ile sevdiklerinize güzel bir bebek hediyesi sunabilirsiniz. Bornoz setinde bulunan ürünlerin hediye edeceğiniz bebeğe özel olması sevdiklerinizi mutlu edecek. Bornoz kullanımında bebeğin hak ettiği hassasiyeti ona vereceksiniz. 3 yaşına kadar kullanacağı bornoz setinde bulunan melek kanatları ve ona özel isim işlemesi çok güzel bir anı olacaktır.

Arkası Melek Kanatlı Bebek Bornozu Seti Hakkında Bilgi

  • Ürün; bebek bornozu, başlıklı bebek havlusu, bir çift terlik ve bebek banyo kesesi olmak üzere 4 parçadan oluşur.
  • Kumaşı %100 pamuklu penyedir. Başlıklı bebek havlusu 1 yaşa kadar, bebek bornozu ise 3 yaşa kadar kullanılabilir.
  • Bebek bornozunun sırt kısmına ve başlıklı bebek havlusunun sırt kısmına nakışla bebeğin ismi ve desen işlenir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.