x

İsimli Bebek Bornoz Seti

700,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Doğuma sayılı günler kala bebeğinizin banyosunu ne zaman yapacağı konusunda doktordan bilgi aldınız. Peki, banyo esnasında yıkanması konusunda gereken malzemeler ve banyo sonrası kurulama tekniği hakkında gereken bilgiye sahip misiniz?

Bebek Bornozunu Nasıl Seçmeliyim?


Gözünüzü korkutacak bir şey olmayacak. Bebeğinizin vücudu oldukça hassas ve biz bunun bilincindeyiz. Bu nedenle kaliteli kumaşlarla yepyeni bir bornoz seti ürettik. Bu bebek bornoz seti için tüm bildiklerinizi unutun. Üzerinde artık bebeğinize hitap etmek için sabırsızlandığınız ismi yer alacak.

İsimli Bebek Bornoz Seti Neden Tercih Edilir?


Bazı ürünlerin tercih sebepleri farklıdır. Ebeveynler kendileri için özel olan bebekleri için her şeyin en özeli olmasını ister. Bu nedenle birçok ürünü ona özel seçer. Her bebeğin hakkı ailesinin onu önemsemesi ve özel hissettirmesidir. Bornozumuz bebeklik, 1 yaş, 2 yaş ve 3 yaşa uygun olduğu için her anında ona ait bir bebek bornoz seti görmek hoşuna gidecek. İlk harfleri görecek ve isminin nasıl yazıldığını görsel hafıza ile bilecek.

İsimli Bornoz Bebek Setimizin İçerisinde Yer Alan Ürünler


Bebek setlerimiz arasında en sevilen ürünlerimiz bornoz setlerimizdir. Bornoz setimizi farklı kılan ise özenli işlenmiş olan bebeğinizin ismidir. Dolayısıyla bornozdan çok daha fazlasını ifade ediyoruz.

İçerisinde;

  • pamuklara sarın diye bornoz,
  • henüz yürümemiş ya da yeni yürüyen hassas ayaklarına terlik,
  • yeni doğduğunda kullanacağı havlusu ve
  • kadife cildini temizleyin diye aynı yumuşaklıkta kese bulunmaktadır.

Kadifemsi teni, ince derisi, hassas vücuduyla bebekleriniz itinayı hak ediyor. Yetişkinlerden farklı ürünlerin kullanıldığı bebek ürünlerimizde ona özel üretilen lifli kumaşlar vardır. Önemli olan vücudundaki fazla suyu çekmesi ve bunu yaparken giyinmesinin yeterli olmasıdır.

İsimli Bebek Bornozu Fiyatlarımız


Bebek ürünleri hızlı değişen, farklı ölçülerde ve aylık olarak hesaplanan ürünlerdir. Sürekli bebek ürünleri almak bazen sizi zorlayabilir. Bornoz setlerimiz ise uzun yıllar dayanıklı nakış yapısı, 3 yaşa kadar kullanım ile bebek bornoz seti çok kârlı bir settir. Bornoz takımı seçerken fiyatından ziyade bebeğinize uygun olmasına ve tenine yararlı dokular olmasına önem vermelisiniz. Unutmayın, bebeğiniz en değerli varlıklarınızdır.

İsimli Bebek Bornoz Seti Hakkında Bilgi

  • Ürün; bebek bornozu, başlıklı bebek havlusu, bir çift terlik ve bebek banyo kesesi olmak üzere 4 parçadan oluşur.
  • Kumaşı %100 pamuklu penyedir. Başlıklı bebek havlusu 1 yaşa kadar, bebek bornozu ise 3 yaşa kadar kullanılabilir.
  • Bebek bornozunun sırt kısmına ve başlıklı bebek havlusunun sırt kısmına nakışla bebeğin ismi ve desen işlenir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.