x

İsme Özel Bebek Havlu Takımı

700,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Şimdi onu anında ısıtacak ve üzerinden akan suları emecek bir kumaş gerekiyor. Eğer ona özel bir bebek havlu takımı yok ise, tüm hazırlıklar tamamlanmamış demektir. Hemen yapmanız gereken ismini ve işlenmesini istediğiniz renkleri belirlemektir. Gerisini biz hallediyoruz ve bebeğiniz için en özel, en güzel ve en şık havlu takımını hazırlıyoruz.

Bebeğin Banyo Sonrası Kurulanması Neden Önemli?


Bebeğin vücudunda biriken her su damlacığı onun üşümesine sebep olacaktır. Bazı havlular emiş gücü yeterli olmayan malzemeye sahiptir. Hızlı hızlı giydirmek istediğiniz bebeğinizin üzerinde nem kalması, onun giyeceği kıyafetin kumaşı, uyurken ve süt emerken teri ile birleşip tahrişe sebep olur. En iyisi bebek havlu takımı ve havlusunu sizin yerinize biz üretelim.

Havlularımızın Farkı


Havlu tasarımlarımız ve malzememiz ile fark yaratıyoruz. Emsallerimiz arasında her zaman önce olmak adına ileri teknolojiyi kullanıyor, inovatif düşünüyoruz. Dönemin gerektirdiği gibi geleceğimiz olan bebeklerimizin mutlu büyümesine katkı sağlamak için çalışıyoruz. Her gülen bebeğin tebessümünde katkımız oldukça daha verimli üretiyoruz.

Havlularımız;

 • yumuşak bebek havlu takımı içerir,
 • suyu hızla emer,
 • dayanıklıdır,
 • takım içerisindeki bebek bornozu 3 yaşa kadar kullanılabilir,
 • nakış işlemelidir,
 • nakış ipliği rengini dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.

Bu özellikleri taşıyan havlular üretiyor olmamız, farkımızı ortaya koyuyor. Farklı olmak; kaliteli olmak, yenilikçi düşünmek, bebek isteklerini belirlemek, bebek ihtiyacına uygun üretmektedir. Biz farklılığımızı kalite ile gerçekleştiriyoruz.

İsme Özel Olan Ürünlerde Öncelik Nedir?


Kişiye özel ürünler hemen hemen her üründe kullanılmaktadır. Yetişkinlerde kullanılan kişisel ürünler kısa süreli ancak farklı ürünler olabiliyor. Bebekler için ürettiğimiz isme özel bornoz setlerinde önceliğimiz farklılık, isme özel ve daha önemlisi kullanışlılıktır.

Nakış İplikleri Bebeğe Zararlı Mı?


Bebeğe zarar veren şeyler kimyasal maddelerdir. Ürünlerimizde yıkandığında ya da nem ile tene nüfuz etmeyecek ürünler kullanıyoruz. Nakış ipliklerinde yer alan renkler yıkamada sorun teşkil etmez. Kumaş baskılarında organik boyalar dışında kullanılan kimyasal boyalar bebeğinize son derece zarar verir. Biz boya ya da baskı tercih etmiyoruz. Bebeğinizin isminin işlendiği ürünleri uzun yıllar sandıkta saklayın istiyoruz.

İsme Özel Bebek Havlu Takımı Hakkında Bilgi

 • Ürün; bebek bornozu, başlıklı bebek havlusu, bir çift terlik ve bebek banyo kesesi olmak üzere 4 parçadan oluşur.
 • Kumaşı %100 pamuklu penyedir. Başlıklı bebek havlusu 1 yaşa kadar, bebek bornozu ise 3 yaşa kadar kullanılabilir.
 • Bebek bornozunun sırt kısmına ve başlıklı bebek havlusunun sırt kısmına nakışla bebeğin ismi ve desen işlenir.
 • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
 • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.