x

Nakış İşlemeli İsimli Bebek Havlusu

700,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebeğinizin yüzünü, banyo sonrası vücudunu ve terini kurulamak için ihtiyacınız olan havluyu ürettik. Havlularımız penye kumaştan üretilmiş olup, yeni doğduğu zamandan itibaren 1 yaşa kadar kullanır. Elbette bununla bitmedi, 1 yaş sonrasında da bebeğinize bir bornoz gerekli olacak. Biz tüm havlu ürünlerimizi farklı kumaştan ürettik. Bunun nedeni yeni doğan bebeklerimizde bebek havlusu için penye kumaşın daha uygun olmasıdır.

Yeni Doğan Bebeğin Hastanede Yıkanması Sonrası Havlu Kullanımı


Ebeveynlerimizin hassasiyetini tüm doğum yapan hastaneler bilir. Bazen tüm detayları düşünen anneler sayesinde bebeklerin korunduğunu bilmek hastane çalışanlarını da mutlu eder. Bebeğinizin doğduğu anda hemen yıkanıp temizlenmesi ve bir kumaşa sarılması sizi rahatsız edebilir. Hastaneler bu konuda hijyenik olsa da annelerin içi rahat etmez. Bu nedenle siz bebeğinize özel sipariş verdiğiniz bebek havlusu ürününü hastane yetkililerine verebilir ve ona özel olan havluyu kullanmalarını isteyebilirsiniz.

Bebek Havlusu Kullanım Alanları


Bebek havlusu 1 yaşa kadar kullanılır. Bebeğinizle bir süre sonra gezmeye ve ziyaretlere başlarsınız. Çantanızda bulunması gereken bazı ürünler arasında bebek havlusu ürününü unutmamanız gerekir. Ona özel bir havlu ile kurulamanız ise çok güzel bir görüntü sunar.

Kullanım alanları;

  • Havuz sonrası
  • Deniz sonrası
  • Otel konaklamalarında
  • Evinizde
  • Misafirlikte

Birçok alanda yanınızdan ayırmamanız gereken bir üründür. Bebeğinizi kendi ismi ile işlenmiş bir havlıya sarmış olmanız, sizin ne kadar özenli bir ebeveyn olduğunuzu göstermektedir. İsmini merak edenlere ise tek tek söylemek zorunda kalmazsınız.

Tatilde Bebek Havlusu Kullanımı


Tatil için üretilen deniz ve havuz havluları sizin için uygun olabilir. Bebeğiniz için ise uygun değildir. Her ürününde olduğu gibi çantasında ona özel bir bebek havlusu olmalıdır. Deniz ve havuz sonrasında banyo yaptırmanız gerekebilir. Banyo için özel bornozunu bu işlem için kullanabilirsiniz.

Otel Konaklamalarında Bebek Havlusu


Bebeğiniz doğdu ve şimdi tatil zamanı geldi. Tatilinizi yaparken konaklamak için tercih ettiğiniz oteller ne denli lüks olursa olsun bebeğiniz için her şey kirli gelecektir. Tam hijyen ise bebeğinize ait olan ürünleri kullandığınızda sağlanır. Bebek havlusu ve bornoz seti ile artık her yer güvenli olacak.

Nakış İşlemeli İsimli Bebek Havlusu Hakkında Bilgi

  • Ürün; bebek bornozu, başlıklı bebek havlusu, bir çift terlik ve bebek banyo kesesi olmak üzere 4 parçadan oluşur.
  • Kumaşı %100 pamuklu penyedir. Başlıklı bebek havlusu 1 yaşa kadar, bebek bornozu ise 3 yaşa kadar kullanılabilir.
  • Bebek bornozunun sırt kısmına ve başlıklı bebek havlusunun sırt kısmına nakışla bebeğin ismi ve desen işlenir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.