x

İsimli Yeni Doğan Bebek Bornoz Takımı

700,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Karşınızda oldukça farklı, çok konuşulacak ve sizi farklı kılacak bir ürün daha var. Bornoz, bebeğiniz için her şeydir, sıcacık bir korumadır, banyoyu ifade eden en güzel simgedir. Bebeklerin birçok şeyi anladıkları ve gözlemledikleri biliniyor. Bebeğinizin görsel zekâsının çok gelişmiş olduğunu unutmayın. Onun için yaptığınız hiçbir şeyi unutmayacak ve hatırlayacak. Bundan daha önemlisi ise yeni doğan bebek bornoz takımı ile ağlamayan, gülen bebekler arasında yerini alacak.

İsimli Yeni Doğan Bebek Bornoz Takımı Nedir?


Yeni doğan bebek bornoz takımı aslında sadece yeni doğan için değildir. Biz ürünlerimizi üretirken yeni doğan, 1 yaş ve 3 yaşa kadar hesapladık. Ürettiğimiz ürünlerin yeni doğana özel olmasına özenle dikkat ettik. Bebek ürünlerinin bulunması kolay olsa da yeni doğan için ürün bulmak neredeyse bazen imkânsız oluyor. Bebeğinizi beklemenin heyecanı içerisinde bir de yeni doğan ürünlerini bulmak için zorlanmayın diye özel ürünleri hazırladık. O kadar özel ki yeni doğan bebek bornoz takımı üzerinde bebeğinizin ismi dahi olacak.

İsimli Yeni Doğan Bebek Bornozunda İsim Hazır Mı Bulunuyor?


Eski dönemlerde, kişiye özel ürünlerin olmadığı zamanlarda, en fazla kullanılan isimlerden bazı ürünler oluşturuluyordu. Yeni nesil isimlerin çok olması ve bunun tam olarak bilinememesi, annelerin bebeklerine daha özel bir şeyler yapmak istemesi, kişiye özel yeni doğan bebek bornoz takımı ürünlerinin oluşmasını sağlamıştır.

Bebek isimleri;

  • sizin tarafınızdan belirleniyor,
  • nakışla işleniyor,
  • desen ve isim birlikte oluyor ve
  • nakış renkleri tercihinize göre belirlenebiliyor.

Bebeğinizin ismi artık ürünlerimiz arasında yerini alıyor. Hazırladığımız bebek bornozu ürünlerinizi özenli ve hijyenik ortamda üretiyoruz.

İsimli Yeni Doğan Bebek Bornozu Yıkanır Mı?


Bebek ürünlerinin her biri yıkanabilir özelliğe sahip olmalıdır. Yıkama ister elde isterseniz makinede sadece bebeğinize ait olan çamaşırlarla yıkanabilir. Nakışın özelliği ne kadar yıkanırsa yıkansın bozulmamasıdır.

Yeni Doğan Bebek Bornozu Ne Zamana Kadar Kullanılır?


Bebek bornozu özellikleri arasında 3 yaşa kadar kullanım sağlıyor olması bulunmaktadır. Doğduğu andan itibaren ilk banyosu dışında nice banyoları olsun diye, yaş grubunu 3 yaşa kadar yükselttik.

İsimli Yeni Doğan Bebek Bornoz Takımı Hakkında Bilgi

  • Ürün; bebek bornozu, başlıklı bebek havlusu, bir çift terlik ve bebek banyo kesesi olmak üzere 4 parçadan oluşur.
  • Kumaşı %100 pamuklu penyedir. Başlıklı bebek havlusu 1 yaşa kadar, bebek bornozu ise 3 yaşa kadar kullanılabilir.
  • Bebek bornozunun sırt kısmına ve başlıklı bebek havlusunun sırt kısmına nakışla bebeğin ismi ve desen işlenir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.