x

Arkası Melek Kanatlı İsimli Bebek Bornozu

700,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bornoz setlerimizi ve diğer ürünlerimizi üretirken belirlediğimiz birçok figür arasından düşündük ve karar verdik. Hangi bebeğe melek kanatlı isimli bebek bornozu ürünler yakışmaz ki? İşte bunun için bornoz setlerimizde de melek kanat figürümüzü sevgiyle işlemeye başladık. Bebeklerinizin zaten kanatsız bir melek olduğunu şüphesiz biliyoruz. O halde kanatlarını da biz işliyoruz ve banyo sonrası melek gibi mutluluktan uçsun istiyoruz.

Bebeklerde Bornoz Önemi


Tüm bebeklerin düzenli yıkanmaya ve temizlenmeye ihtiyacı vardır. Bebek bakımı, bebeğinizin sağlıklı büyümesi adına dikkat etmeniz gereken en önemli evre ihtiyaçlarıdır. Bakım denildiğinde ise akıllara banyo yaptırmak gelmelidir. Suyun içerisinde kendisini anne karnında hisseden bebekler için banyo çok önemlidir. Banyo sonrası ise üşütmeden onu yumuşacık kavrayacak bir kumaşa ihtiyaç duyar. Tüm suyu üzerinden hafifçe çekecek ve bunu yaparken canını acıtmayacak bir isimli bebek bornozu ürününe ihtiyaç duyar.

Arkası Melek Kanatlı İsimli Bebek Bornozunu Nasıl Üretiyoruz?


Bebek ürünlerinin üretimi, tekstil alanında bambaşka bir sektör olarak bilinir. Özel kalıplar, kaliteli ve özel kumaşlar, anti alerjik özellik sahip olması gereken özelliklerdir. Bu nedenle öncelikle bebeğinize en uygun malzemeleri seçiyoruz.

Bornoz Setine Nasıl İşleme Uygulanıyor?


Kesim ve özel dikim sonrası hazır olan bornoz setimize eksik olan özel nakış işlemesi yapıyoruz. Bunu yaparken sizlerin fikirlerine ihtiyaç duyuyoruz. İşlememizde en büyük katkı size aittir. Bunun nedeni ise isim, renk ve figür seçiminin sizin talebinize özel yapılmasıdır.

Melek Kanatlı İsimli Bornoz İşlemesi Kullanılan Bölümler


Melek kanatlarını işlerken kanatlarını özenle işliyoruz. Bebeğinizi kucağınıza aldığınızda kanatlı melek oluyor. İşlemelerimizi oluşturduğumuz bölümler göz alıcı duruyor.

İşleme özellikleri;

  • Melek kanatlı işleme isimli bebek bornozu üzerinde yer alır,
  • Melek kanatlı işleme havlu üzerinde yer alır,
  • İşlemeler istenilen renklerde yapılır ve
  • İşlemelerde nakış tekniği kullanılır.

Bornozunu kurulama işleminde giyindiğinde çok şirin bir meleği kucağınıza almış olacaksınız. Bebeklerin her biri en masum varlıklardır. Korumak ise anne ve babalara düşen en büyük görevdir. Bunun için sizin göreviniz; onu pamuk gibi hafif, yumuşak ve bir kuş gibi sarmaktır.

Arkası Melek Kanatlı İsimli Bebek Bornozu Hakkında Bilgi

  • Ürün; bebek bornozu, başlıklı bebek havlusu, bir çift terlik ve bebek banyo kesesi olmak üzere 4 parçadan oluşur.
  • Kumaşı %100 pamuklu penyedir. Başlıklı bebek havlusu 1 yaşa kadar, bebek bornozu ise 3 yaşa kadar kullanılabilir.
  • Bebek bornozunun sırt kısmına ve başlıklı bebek havlusunun sırt kısmına nakışla bebeğin ismi ve desen işlenir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.