x

İsimli Kız Bebek Bornoz Seti

700,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Kız bebekleriniz için en özel bornoz setini hazırladık. Onların güzel şeylere ne kadar meraklı olduğunu bebeklikten itibaren göreceksiniz. Bebeklikten 3 yaşa kadar yavaş yavaş bornozuna alışacak ve onsuz banyo yapmayacak. Kız bebeklerinizin büyüdüğünü ve kız bebek bornoz seti ürünümüzü ne kadar sevdiğini gördüğünüzde şaşıracaksınız.

İsimli Kız Bebek Bornozu Nasıl Üretilir?


Kızınızı heyecanla beklerken, onların ilk banyosunu nasıl yapacaklarını düşünüyor olmalısınız. Oldukça tecrübesiz bir dönem geçiriyor olsanız da bazı hazırlıkları yapmanız için araştırma yapmalısınız. Genellikle bebeğin hastane çıkışı ya da tulum setleri düşünülürken, ilk banyosu için yapacağınız hazırlıklara geç kalabilirsiniz. Onun narin bedenini hiçbir kumaşla kurulayamazsınız. Biz bu ihtiyacınıza en uygun pamuk gibi bir kız bebek bornoz seti hazırladık. Kumaşları en kaliteli malzemelerden seçtik.

Kız Bebeklerine Özel Bornoz Setinde Neler Oluyor?


Kız ya da erkek bebekler için oluşturduğumuz setler 3 yaşa kadar bebeklik dönemini kapsıyor. Bir kez alacağınız bornoz setini uzun süre kullanabileceksiniz. Farklılık sevenler için diğer figürlü bornoz setlerimizden de yedek hazırlayabilirsiniz.

İçeriğinde;

  • isimli kız bebek bornozu,
  • isimli kız bebek havlusu,
  • minik ayaklarına özel terlikler,
  • pürüzsüz tenine uygun yumuşacık kese bulunuyor.

Kız bebeğiniz için istediğiniz bir renk var ise ipliklerimizi ona göre seçiyor ve uyguluyoruz. İşlemede kullandığımız birbirinden farklı renkleri isim ve desen işlemesinde kullanıyoruz.

Bebek Bornozu Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?


Bornoz oldukça önemli bebek ürünleri arasında bulunuyor. Öncelikle kullanacağınız her ürünün bebeğinizin sağlığına uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bunu yaparken anti alerjik olmasına, hijyenik olmasına ve boya içermemesine dikkat edilmelidir. Bornozda en önemli özellik yumuşak dokuya sahip olması, bebeğinizin cildini acıtmamasıdır.

İsimli Kız Bebek Bornoz Setinde Olması Gerekenler


Bir bebek bornoz setinde olması gereken malzemeler arasında bornoz, havlu, terlik ve kese bulunuyor. Bornoz seti içerisinde yer alması gereken bu ürünler bebeğinizin banyo sonrasında kurulanması ve yıkanırken vücudunun tam olarak temizlenmesi için yeterli. Banyo çıkışında ayakları için özel terliklerimiz, onu soğuktan koruyacak kız bebek bornoz seti içerisinde yer alan bir üründür.

İsimli Kız Bebek Bornoz Seti Hakkında Bilgi

  • Ürün; bebek bornozu, başlıklı bebek havlusu, bir çift terlik ve bebek banyo kesesi olmak üzere 4 parçadan oluşur.
  • Kumaşı %100 pamuklu penyedir. Başlıklı bebek havlusu 1 yaşa kadar, bebek bornozu ise 3 yaşa kadar kullanılabilir.
  • Bebek bornozunun sırt kısmına ve başlıklı bebek havlusunun sırt kısmına nakışla bebeğin ismi ve desen işlenir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.