x

Bride Sabahlık Seti

Gelin olacağı günün hayalini kuranlar düğün günü her şeyin tam olmasını ister. Nadir Hediye online hizmetleriyle siz de ihtiyacınız olan bride sabahlık seti modelini oturduğunuz yerden sipariş edebilirsiniz.

Kişiye Özel Gelin Sabahlığı

Bride nakışı ve isme özel olarak tasarlanan bride sabahlık (gelin sabahlığı) farklı renklerde beğeniye sunulur. Standart ölçülere sahip olan model, gelinlik giyilmeden önce yapılacak tüm hazırlıklarda günlük konfora olumlu katkı sağlar.

Yumuşak satenden üretilen model, tenle uyumludur. Nakış yöntemiyle kişiye ve gelin adına özel olarak hazırlanan nedime sabahlığı düğünden sonra evde de kullanılabilir.

  • Sabahlık rengi
  • Nakış ipliği rengi ve
  • Yazılacak isim sipariş esnasında seçilerek ürünün düğüne özel olması sağlanır.


Set olan paket içinde gelin ve damat için sabahlık ve terlik bulunur.

En Mutlu Gününüzde Konforu Yakalayın!

Gün ve gece boyunca gelin ayakkabısı içinde sıkışacak ayakların hazırlıklar esnasında rahat etmesini sağlayan bride terlik (gelin terliği) kişisel bakımın daha kolay yapılmasında da yardımcıdır. Taçlı ya da taçsız olarak tasarlanan gelin terlikleri, şıklığı ve konforu ayağınıza kadar getirir.

  • Gelinler için 37-38/ 39-40
  • Damatlar için 42-43 ayak numarasıyla sipariş edilen ürünler, hızlı bir şekilde hazırlanarak adrese teslim edilmek üzere kargoya verilir.

İsme Özel Damat Sabahlığı

Günümüzde en az gelinlerin hazırlığı kadar önemsenen damat hazırlıklarında tören öncesi odada kullanılan damat sabahlığı siyah ve lacivert renk seçeneklerine sahiptir. Sırttaki nakış için renk, iplik, işleme, isim ve tarih bilgileri özel olarak sipariş esnasında girilmelidir.
Standart ölçüye sahip olan sabahlık düğün sonrasında da keyifle kullanılabilir. İç çamaşır ürünlerinde kullanılan kaliteli saten kumaştan hazırlanan Nadir Hediye online hizmetlerine tek tıkla dileyen herkes ulaşabilir. Düğün öncesinde bohçaya da konabilen gelin ve damat ürünleri, kişiselleştirilerek bir ömür boyu özel anıların akılda kalmasına yardımcıdır.
Damat terliği; sabahlık altında kullanılan damat terliği son hazırlıklardan önce ayaklarda konfor sağlar. Günün ve gecenin yorgunluğunu üzerinden atmak isteyenler için özenle hazırlanan ürünlerimiz kalitelidir ve uzun süre ilk günkü özelliklerini muhafaza eder.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.