x

Sünnet Hediyeliği

Toplumların kendilerine has gelenekleri olduğu muhakkak. Bizim toplumumuzun en önde gelen gelenekleri arasında sünnet olma geleneği bulunur. Toplum içerisinde bir yandan da erkekliğe adım atma anlamı taşıyan sünneti hemen hemen her çocuk yaşar. Sünnet sonrasında bu durum eğlenceli bir sünnet töreni ile kutlanır. Sünnet törenleri akrabaların ve yakın ilişkide olunan insanların katıldığı kalabalık ve çocukla ilgili bir tören olduğu için oldukça hareketli ve eğlenceli törenlerdir.

Sünnet törenleri organize edilirken dikkat edilmesi gereken bir konu da çocuğun sünnet olma zamanıdır. Sünnet olan çocuğun da törende eğlenmesi için organizasyondan 1 hafta kadar önceden sünnet ettirilmesi uygun olacaktır. Böylelikle bu süre içinde toparlanan sünnet çocuğu törenin zevkini doyasıya çıkarabilir.

Sünnet Töreni Hazırlıklarında Öncelikler

Sünnet töreni öncesi organizasyonun kusursuz olması için hazırlıklar yapılır. Tören mekanının belirlenmesi bunların başında gelir. İster kırda yeşillikler içinde ister bir salonda isterseniz de ev ortamında sünnet törenleri gerçekleştirilebilir. Daha sonrasında ise halledilmesi gereken önemli konulardan biri sünnet çocuğunun ne giyeceğidir. Son zamanlarda şehzade kıyafetleri moda olsa da çok çeşitli sünnet kıyafeti alternatifi mevcuttur. Genelde anne ve babalar bu seçimi çocuğa bırakır. Anne ve baba için de ne giyileceği karar verildikten sonra gelen misafirler için hazırlıklar planlanabilir. Misafirlerin nasıl vakit geçirecekleri, nelerin ikram edileceği seçildikten sonra gelen çocuk misafirler için de çeşitli eğlenceler tertip edilir. Sünnet törenine gelen misafirlerin getirdiği takı ve hediyelerin toplanma alanı ve davetlilere dağıtılacak olan sünnet hediyeliği de önemli detaylar arasında bulunur.

Sünnet Davetlerinin Olmazsa Olmazı Sünnet Hediyelikleri

Sünnet töreni gibi davetlerin sonrasında gelen misafirlere o günün anısına çeşitli hediyelikler dağıtmak gelenekselleşmiş bir sünnet etkinliğidir. Sünnet hediyelikleri sizin için önemli olan bu günün sevdikleriniz tarafından uzunca bir süre hatırlanması için dağıtılır. Sünnet magnet şeklinde buzdolabına yapıştırılabilir hediyelikler olabileceği gibi mıknatısı olmadan hazırlanan sünnet hediyelik çeşitleri de mevcuttur. Sünnet magnet çeşitleri için, oluşturulan sünnet konseptine göre çok geniş bir yelpazeden bahsetmek mümkündür. Sünnet magnetlerinin buzdolabına yapıştırılabilir ve mıknatıslı olması tercih sebebidir.

Sünnet Magnet Çeşitleri Arasında Kokulu Taş ve Sabun

Sünnet töreninizde hediyelik olarak kokulu taş ve kokulu sabun tercihinde bulunursanız vermiş olduğunuz davete hoş bir hava katabilirsiniz. Klasik sünnet magnet modelleri tercihinden farklı olarak sünnet töreninize uygun tasarımlara sahip kokulu sabun tercihinde bulunmanız sizi farklı kılacaktır.

Özellikle anneler çocuklarına prens, paşa, kral yakıştırmaları yaparlar. Bu yüzden sünnet törenleri için kral tacı figürlü sünnet hediyeliği kokulu sabun çok uygun bir tercih olacaktır. Sünnetinde bir prens gibi giyinmiş olan sünnet çocuğunu küçük prens kokulu sabun hediyeliği ince bir detay olarak tamamlayabilir.

Tabii ki her evlat annesinin kuzusudur. Çocuklarını “Kuzum” şeklinde hitaplarla sevmek annelerin tercihleri arasında bulunur. Bu yüzden sünnet törenlerinde kuzu kokulu sabun hediyeliği çok anlamlı ve yerinde bir tercih olabilir.

Sünnet organizasyonlarının rengi genellikle mavi, beyaz ve kırmızıdır. Bu yüzden sünnet hediyeliği rengine sizin karar vermeniz önemli bir özelliktir. NadirHediye sitemizde bulunan hediyelik ürünlerde renk seçimlerini sizlere yaptırarak satın almış olduğunuz ürünleri özelleştirebilmenizi sağlamaktayız. Aynı zamanda sünnet hediyeliği fiyatları açısından da uygun alternatifler sunmaktayız.

Sünnet Hediyeliklerinde İsim Etiketi Detayı

Sünnet hediyelikleri modellerinin çok çeşitli olduğunu belirtmiştik. Bu ürünler içerisinden hangisini seçerseniz seçin o hediyeliği daha da özel hale getiren bir detay vardır. Hediyelik üzerinde bulunan isim etiketi o hediyeliği farklı bir noktaya taşıyabilir. Etiket tasarımı, etiket üzerinde güzel bir yazı fontuyla yazılmış çocuğunuzun ismi ve sünnet töreninizi yaptığınız tarih sünnet hediyeliğine farklı bir hava katar. Sadece etiket bile ürünün seçilmesine sebep olabilir. Sitemizden vereceğiniz sünnet hediyeliği siparişinizi oluştururken 100’den fazla isim etiketi alternatifiyle karşılaşacaksınız. Birbirinden güzel tasarımlar arasından dilediğinizi seçebilir ve ürünün üzerine eklenmesini sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.