x

Melek Kanadı Bebek Tulumu - İsme Özel Nakışlı

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Melek kanadı bebek tulumu modellerinin en vazgeçilmez motifi haline geldi. Bebeğin saflığını ve cennetten bir parça olduğunu simgelemesi nedeniyle uzun yıllardır bebek ürünlerinde kullanılan melek kanadı, bebek tulumlarında da yerini aldı. Üstelik anne ve bebeğin ilk fotoğraf karelerini daha da unutulmaz kılmak için artık isme özel! 

Bu hayattaki en unutulmaz anını hangi anneye sorarsanız sorun, aynı cevabı alacağınızdan emin olabilirsiniz: dokuz aylık hasretin sona erdiği, doğumun hemen ardından bebeğinin kucağına verildiği ve bebeğine ilk kez dokunduğu o büyülü an... Bunun gibi unutulmaz ve büyülü anları ve hem annenin hem de bebeğinin ilklerini ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekmek veya çektirmek de elzem. Bebeğinizin giydiği ilk kıyafetin de unutulmaz olmasını istiyorsanız, aradığınız şey bu melek kanatlı tulum olabilir.


Yumuşacık dokusuyla bebeğinizin o narin cildini, başını ve o minik ellerini saran bu isimli tulum takımı üç parçadan oluşuyor: çıtçıtlı tulum, bere ve eldiven. Çıtçıtlı isimli bebek tulumun sırt kısmına bir başak ve başağın üstüne de minik bir melek kanadı işleniyor. Bebeğinizin ismi hem bu başak motifinin tam ortasına hem de bereye işleniyor. Çıtçıtlı tulumun ön kısmına ise yine aynı minik melek kanadı ve hemen altına bebeğinizin ismi işleniyor. Bebeğiniz ister erkek ister kız olsun, dilediğiniz renk nakış ipliğiyle hazırlatabileceğiniz bu yeni doğan tulum takımının beresine, eldivenlerine ve tulumuna nakış ipliğiyle uyumlu renkte kurdeleden fiyonklar takılıyor. Üstelik bebek tulumu modelleri ile birlikte isim nakışlı altın yastığı ve melek kanatlı battaniye de satın alarak uyumlu bir set haline getirebilirsiniz.

Melek Kanadı Bebek Tulumu - İsme Özel Nakışlı Hakkında Bilgi


- Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.

- Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.

- Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.

- Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.

- Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.

- Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.