x

Mevlüt Hediyelikleri

Mevlit okutmak süregelen geleneklerimizin içerisinde yer alır. Önem atfettiğiniz anlar, kişiler ya da olaylar için mevlit okutulmaktadır. Mevlit okumalarından sonra ise katılan kişilere mevlüt hediyelikleri dağıtılır. Dağıtılan bu hediyelikler, önem verilen davete katılan kişilere güzel bir jest olarak sunulur.

Çok farklı konseptlerde mevlit şekeri seçeneğinden bahsetmek mümkündür. Mevlidin okutulma nedeni, dağıtılacak olan mevlit hediyelikleri için yaklaşımı belirleyecektir. Bir çocuğun sünnet ettirilmesi sırasında mevlit okutulduğu gibi, bebek doğumu için de mevlit okutulmaktadır. Düğün organizasyonlarının bir parçası olarak gelin mevlidinden de bahsetmek mümkündür. NadirHediye olarak misafirlere dağıtmak için sipariş verebileceğiniz modellerimizle bu ihtiyacınızı karşılamaktayız.

Sünnet Mevlüt Hediyelikleri

Yaz aylarında yapılan kutlamalar arasında sünnet düğünleri ilk sıralarda yer alır. Okulların tatilde olması, mevsimsel olarak havaların uygun oluşu ve günlerin biraz daha uzun geçmesi, sünnet törenlerinin çoğunlukla yaz aylarında yapılması sonucunu doğurur. Sünnet törenlerinin en önemli detayı tabii ki sünnet olacak çocuğun kıyafetidir. Daha sonrasında ise sünnet yatağı ve süslemelerin geldiğini söyleyebiliriz. Sünnet törenlerinde önemli konulardan birisi de gelen misafirler için yapılan hazırlıklardır. Törene gelen misafirlere dağıtılacak olan sünnet hediyelikleri ürünlerinin incelikle hazırlanması gerekir. Çünkü bunlar bu güzel günün anısına saklanacak bir anı hediyeliğidir.

Sünnet sürecinde okutulacak mevlit için de çeşitli hediyelikler dağıtmak âdettendir. Sünnet mevlüt hediyelikleri özenli bir şekilde hazırlanırsa, bu, misafirlerinize verdiğiniz değeri gösterecektir. Sünnet mevlidi hediyelikleri için lavanta kesesi tercih etmeniz davetinize farklı bir hava katacaktır. Zarif lavanta kesesi modellerimiz arasında konseptinize en uygun olanı seçebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Bebek Mevlüt Hediyelikleri

Bir bebek dünyaya geldiğinde herkes bu durumu sevinçle karşılar ve bebeğin doğumu için kutlamalar yapılır. Gözaydın ziyaretleri peşi sıra gerçekleşir. Karşılıklı olarak gerçekleşen bu güzel olay için hediyeler verilir. Anne de gelen misafirlere bebeğinin doğumunu simgeleyen, hatıra olarak saklanacak olan küçük bebek hediyelikleri takdim eder.

Bebek doğumundan sonra geçmişten bugüne taşıdığımız adetlerden biri de bebeğin 40’ının çıkmasıdır. Doğumdan 40 gün sonra yapılması gereken, ancak günümüzün şartları gereği pek günü gününe uygulanamayan bu gelenek varlığını korumaktadır. Bebeğin 40’ının çıkmasıyla beraber bebek mevlidi de okutulur. Bebek okumasına katılan misafirlere sonrasında küçük bebek mevlüt hediyelikleri dağıtılır.
NadirHediye olarak bebek mevlit şekeri arasından size en uygununu seçebilmeniz için farklı alternatifler sunmaktayız. Özenle hazırlanan bebek hediyelikleri dilerseniz kokulu sabun, dilerseniz kokulu taş, dilerseniz de lavanta kesesi olarak beğeninize sunulmuştur.

Değişik Bebek Mevlüt Hediyelikleri

Mevlit hediyelikleri bebek için olduğu kadar farklı olaylar için de kullanılır. Yeni ev sahibi olanlar için ev mevlüt hediyelikleri ve yeni evlenen biri için ise gelin mevlüt hediyelikleri son dönemlerde tercih edilmeye başlanmıştır. Lavanta kesesi modellerimiz bu günleriniz için çok uygun hediyeliklerdir. Farklı modeller içerisinde size uygun olanı seçebilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.