x

Melek Kanadı Bebek Battaniyesi - İsme Özel

285,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli bebek battaniyesi, başak ve melek kanadı desenleriyle birlikte bebeğinizin isminin ürün üzerine nakışla işlenmesiyle hazırlanmaktadır. Böylece oldukça şık ve göz alıcı bir bebek eşyası haline gelmektedir. Defne bebek için mint yeşili renk tercih edilmiştir. Ancak siz farklı nakış ipliği rengi alternatiflerimizi inceleyebilir, nakış için en beğendiğiniz ya da sizin için en uygun olan rengi seçebilirsiniz.

Sevgili babalar! Kısa bir süre içinde bebeğiniz dünyaya gelecek. Eşiniz muhtemelen bebeğiniz ile ilgili tüm ayrıntıları düşünmüş ve onun tüm ihtiyaçlarını karşılayacak hazırlıklar yapmıştır. Bu hazırlıklar arasında bebeğinizin isminin işlemesi yapılmış bir kız bebek battaniyesi bulunmuyorsa burada siz devreye girebilirsiniz. Anne ve bebeğiniz için bu şekilde bir hediye hazırlatmak anneyi çok duygulandıracaktır. Hastanede ya da evde, eşinizin yanında isme özel bebek battaniyesi ile üzeri örtülmüş, korumaya alınmış bebeğinizin bulunduğu bir fotoğraf karesi hayal edin. Bu fotoğraf karesi sizin de hoşunuza gidiyorsa, bu üründen hazırlatmayı düşünebilirsiniz.

Aynı desen işlemesiyle hazırlanmış isimli bebek tulumu ve isimli altın/takı yastığı ürünleri de mevcuttur. Hediyenizin kapsamını genişletmek ve bebek eşyalarından oluşan bir set oluşturmak isterseniz, bebek battaniyesi modelleri ile beraber ilgili kategorilerimizi inceleyebilirsiniz. Nakışlı ürünlerimiz sipariş sonrası sizin vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda hazırlandığı için, zaman hassasiyetinizin olması halinde kargolama hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.

Melek Kanadı Bebek Battaniyesi - İsme Özel Hakkında Bilgi


  • Antialerjiktir. %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Türkiye'de üretilmiştir. Kanserojen madde ya da bebeğinizin cildine zararlı herhangi bir madde içermez.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal nakış iplikleridir ve herhangi bir toksik madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkanabilir. Yıkama suyu sıcaklığının 30°C’yi aşmaması önerilir. Lütfen ağartıcı kullanmamaya özen gösterin. Ürünü tersten ya da nakışlı yüzeyin üzerine ince bir bez sererek ütüleyin.
  • Üründe kullanılan aplike veya süslemeler (varsa) cırtcırtlıdır ve zarar görmemesi için aplike veya süslemeleri üründen ayrı bir şekilde, elde temizlemenizi tavsiye ederiz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.