x

Şık ve Hasır İplikli Gelin Çiçeği

550,00 TL
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İki insanın hayatını birleştirdiği ve ikisinin de hayatının en mutlu günlerinden biri olan düğün gününde pek çok güzel detay vardır. Bu detaylar genellikle alışılagelmiş ve gelenek halini almış olan detaylardır. Bilhassa son yıllarda nikah ve düğün organizasyonlarında birbirinden farklı gelin çiçeği modeli karşımıza çıkmaktadır. Bu modeller zarafetin yanı sıra muhteşem renk ve kokuları da içerisinde barındıran çiçek türleridir. Başarılı bir düğün çiçeği aynı zamanda eşsiz bir günün de simgesidir. Gelinler genel olarak bu çiçeklere ekstra özen gösterir. Çünkü gecenin sonunda bu çiçek şanslı bir gelin adayına daha gidecektir.

Gelin çiçeği modelleri son dönemde kullanılan farklı çiçek türlerine bağlı olarak çeşitlenmiştir. Bu çeşitlilik içerisinde yapay çiçeklerin yanı sıra birbirinden eşsiz renklere sahip kurutulmuş çiçek ve bitkiler de bulunur. Renk ve tür çeşitliliği fazla olan bir gelin çiçeği hem dikkat çekicilik anlamında hem de şıklık bakımından gelini tamamlar. Gelinlikle de uyum sağlayan kurutulmuş gelin çiçeği modelleri eşsiz bir görüntü oluşturur. Ancak sadece gelin için çiçekler düşünülmemelidir çünkü damat yaka çiçeği de önemli bir ayrıntıdır.

Damatların müstakbel eşlerinin el buketi ile uyumlu olacak biçimde yakalarına taktıkları minik buket, şık bir damatlığın üzerinde iyi bir görüntü oluşturabilir. Gelin çiçeği fiyatı genel olarak modeline göre değişmekle birlikle, NadirHediye olarak en uygun fiyatları sunmaya gayret ediyoruz. Zengin içeriğiyle en zarif çiçek modellerini sitemiz üzerinden sipariş edebilir ve mutlu bir güne kaliteli bir çiçekle başlayabilirsiniz.

Şık ve Hasır İplikli Gelin Çiçeği Hakkında Bilgi


  • Ürün bir adet gelin el buketi ve bir adet damat yaka çiçeği içermektedir.
  • Gelin el buketi kurutulmuş doğal çiçeklerden ve ayrıca yapay (lateks) güllerden oluşmaktadır. Yaka çiçeği ise tamamen kurutulmuş doğal çiçekler içermektedir.
  • Ürün siparişiniz üzerine özenle hazırlanmakta ve kargoda zarar görmeyecek şekilde paketlenip adresinize gönderilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.