x

Bride Sabahlık Seti – 90 cm

435,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Gelin olmak, bir kadının başına gelebilecek en özel durumlarda birisidir. Her kadın evlenme sürecinde oldukça heyecan verici ve unutulmaz anlar yaşar ve çevresine pozitif enerji aşılar. Bu pozitif enerjinin en yoğun olduğu zaman da elbette düğün arifesidir. Güzel bir düğün süreci geçirmek isteyen kadınlar, bride sabahlık alımını düğün öncesi veya sonrası yapabilir. İsme özel olarak üretilen bu sabahlığı satın alan gelinler, sabahlığı giyerek hem fotoğraf çektirebilir hem de arkadaşlarıyla birlikte yaptıkları partilerde doyasıya eğlenebilir. Gelin sabahlığı genellikle düğün öncesi satın alınmaktadır. Çünkü gelinler bu bride sabahlık seti ile bekarlığa veda partisi sırasında veya kuaförde saç ve makyajı yapılırken fotoğraf çektirebilir. Böylelikle güzel bir güne güzel bir enstantane katılabilir.

Düğün öncesinde yapılan aktivitelerde gelinin yakın arkadaşları da nedime sabahlığı giyerek gelinin yanında fotoğraf çektirebilir. Özellikle bekarlığa veda partisi gibi etkinlikler sıklıkla bu tarz bride sabahlık seti ile yapılmaktadır. Son yıllarda yapılan bu partiler, pek çok gelinin de en çok beklediği partilerden birisi olmaktadır.

Ürünlerimiz nakış yöntemiyle özel hale getirilir. İsme özel olmasından ötürü sıklıkla tercih edilmektedir. İsme özel gelin sabahlığı aynı zamanda saten sabahlık renginin de değiştirilebildiği göz kamaştırıcı bir üründür. Özelleştirmenin nakış yöntemiyle yapılmasından dolayı yıkama sonucu deforme olmaz ve dolayısıyla uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanılabilir. İç çamaşır üretiminde kullanılan saten kumaştan üretilen ve standart beden olan bu gelin makyaj sabahlığı NadirHediye güvencesi ve kalitesiyle hızlı şekilde adresinize teslim edilir.

Bride Sabahlık Seti – 90 cm Hakkında Bilgiler


  • Sabahlık standart bedendir.
  • Sabahlığın uzunluğu (enseden etek ucuna) 90 cm'dir.
  • Sabahlık, iç çamaşırı üretiminde de kullanılan yumuşak saten kumaştan üretilmiştir.
  • Sabahlık nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Sabahlığı kişiye özel hale getirebilmemiz için sabahlık rengini ve nakış ipliği rengini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz ismi ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
  • Lütfen sabahlığı maksimum 30°C’de benzer renklerle birlikte yıkayın. Düşük ısıda, nakışlı yüzeyin tersinden ya da nakışlı yüzeyin üzerine ince bir bez koyarak ütüleyin.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.