x

Şık İsme Özel Bride Sabahlık – 90 cm

495,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Yeni gelinler ve yeni gelin olacaklar için en özel zamanlardan birisi de düğün öncesi düzenlenen bekarlığa veda partisi ve kına gecesi gibi organizasyonlar ve düğün gününde kuaförde saç ve makyaj yapımıdır. Bu organizasyonlarda geline eşlik eden arkadaşları ve akrabaları hiç tahmin etmedikleri kadar eğlenceli zaman geçirebilirler. Bunun için ihtiyacınız olan yegâne aksesuarlardan birisi de bride sabahlık olmaktadır. Bu sabahlıklar, saten kumaştan dikilmiş olan ve üzerine gelinin isminin yazıldığı oldukça şık sabahlıklardır. İsme özel gelin sabahlığı ile siz de en mutlu günlerinizi arkadaşlarınızla eğlenerek geçirebilirsiniz.

Ürünlerimizde cildi tahriş edici herhangi bir zararlı kimyasal kullanılmamaktadır. Üzerindeki yazılar kaliteli nakış iplikleri kullanılarak nakışla işlenmektedir. Ürünü kişiye özel hale getirmek adına gelinin ismi sırt kısmına işlenir. Tek yapmanız gereken siparişinizi oluştururken dilediğiniz sabahlık ve nakış ipliği rengini seçmek ve üzerine yazılacak metni girmek. Bride sabahlık seti olarak tüm ihtiyaçları karşılayan bu sabahlık, uzun yıllar kullanım ömrüne sahiptir. Hediye olarak da yeni geline hediye edilebilen bu ürün, güzel bir hediye paketiyle birlikte tarafınıza gönderilmektedir.

Standart beden olan ve enseden etek ucuna 90 cm uzunluğa sahip olan üründe cildi rahatsız etmeyen ve ipeksi yumuşaklığa sahip olan saten kumaş kullanılmıştır. Tıpkı nakış ipliği renginde olduğu gibi, saten kumaş rengini de siz seçebilirsiniz. Gelin sabahlığı ürünü bu açıdan oldukça özel ve şık bir üründür. Gerek saten kumaş gerek nakışta kullanılan iplikler oldukça sağlamdır ve yıkama sırasında herhangi bir zarar görmez.

NadirHediye ile en güzel zamanları en güzel anılara çevirmenize yardımcı oluyoruz.

Şık İsme Özel Bride Sabahlık – 90 cm Hakkında Bilgiler


  • Sabahlık standart bedendir.
  • Sabahlığın uzunluğu (enseden etek ucuna) 90 cm'dir.
  • Sabahlık, iç çamaşırı üretiminde de kullanılan yumuşak saten kumaştan üretilmiştir.
  • Sabahlık nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Sabahlığı kişiye özel hale getirebilmemiz için sabahlık rengini ve nakış ipliği rengini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz ismi ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
  • Lütfen sabahlığı maksimum 30°C’de benzer renklerle birlikte yıkayın. Düşük ısıda, nakışlı yüzeyin tersinden ya da nakışlı yüzeyin üzerine ince bir bez koyarak ütüleyin.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.