x

İsme Özel Bride Sabahlık – 90 cm

435,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bir gelin kendini dünyanın en özel kadını hissedeceği o büyük güne hazırlık olarak bir dizi mini etkinlik yapar. Bunlar gelin hamamı, kına gecesi, bekarlığa veda partisi ve düğün günü kuaförde yapılan etkinliklerdir. Bu tarz organizasyonlarda gelinin heyecanına heyecan katacak olan en özel parçalar da düşünülmüştür. Bir gelin böylesi etkinliklerde giyeceği kıyafetlere azami özen gösterir ve tüm alışverişini de buna göre yapar. Bride sabahlık da tam olarak bu ihtiyacı karşılamaya yönelik güzel bir üründür.

Gelin sabahlığı bilhassa son yıllarda yurtdışında artan bir popülerlik yakalamıştır ve ülkemizde de yansıması sıklıkla görülür. Çevresindeki gelinlerde bu ürünü gören gelin adayları da siparişlerini bir an önce oluşturmaya başlamıştır. Artık bir gelenek halini almaya başlayan bu ürün, kaliteli ve oldukça dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Bununla birlikte bride sabahlık seti isme özel ve kişiye özel olarak hazırlanmasından dolayı bir hayli sıra dışıdır.

Ürün pek çok açıdan özelleştirilebilirdir. Sipariş sırasında isme özel gelin sabahlığı ürününün hazırlanabilmesi için öncelikle sabahlıkta kullanılacak saten kumaşın rengi ve ardından ismin nakışla işlenmesi sırasında kullanılacak nakış ipliği rengi seçilir. Son olarak da sırt kısmına işlenecek olan isim ilgili alana yazılarak sipariş tamamlanır. İsimli sabahlık ürünü bu açıdan standart sabahlıklardan bir adım öne çıkar. Özelleştirme için sunulan seçenekler sayesinde oldukça sıra dışı ve farklı bir gelin sabahlığı bride hazırlayabilirsiniz.

NadirHediye bu en özel ve en mutlu gününüzde de yanınızda! Özel günlerinizdeki hazırlığa en güzel şekilde dahil oluyor ve olmaya devam edecek.

İsme Özel Bride Sabahlık – 90 cm Hakkında Bilgiler


  • Sabahlık standart bedendir.
  • Sabahlığın uzunluğu (enseden etek ucuna) 90 cm'dir.
  • Sabahlık, iç çamaşırı üretiminde de kullanılan yumuşak saten kumaştan üretilmiştir.
  • Sabahlık nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Sabahlığı kişiye özel hale getirebilmemiz için sabahlık rengini ve nakış ipliği rengini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz ismi ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
  • Lütfen sabahlığı maksimum 30°C’de benzer renklerle birlikte yıkayın. Düşük ısıda, nakışlı yüzeyin tersinden ya da nakışlı yüzeyin üzerine ince bir bez koyarak ütüleyin.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.