x

Standart Beden İsme Özel Gelin Sabahlığı – 90 cm

495,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Her gelin hayatının en özel gününe en güzel şekilde hazırlanmak ister. Bunu sağlayacak olan ise organizasyonun, ambiyans ve dekorasyonun, gelinlik de dahil olmak üzere giyilen her kıyafetin ve kullanılan her aksesuarın güzel olmasıdır. Tüm bunlar içinde gelinin en yakın arkadaşlarıyla eğlencenin doruklarına çıkacağı bekarlığa veda partisi gibi etkinlikler ve düğün günü kuaförde yaptıracağı gelin saçı ve makyajı öne çıkar. Genel olarak bride sabahlık da bu etkinliklerde fotoğraf çekimi için kullanılan en göz alıcı parçalardan birisidir. Göz alıcılığı hem şıklığından hem de üzerinde isim yazılı olmasından kaynaklanır. İsme özel gelin sabahlığı bu nedenle gelinlerin en değer verdiği sabahlık türlerinden birisidir. Popüler olarak kullanılan bu ürünler, özellikle fotoğraf çekiminde oldukça işe yarar.

Gelin sabahlığı geline hayatının en mutlu günlerine ait hoş bir anı bırakır. Gelinlerin bu sabahlığı tercih etmesinin başlıca nedeni fotoğraf çekiminde kullanmaktır. Ancak kaliteli kumaşı ve nakış iplikleri sayesinde uzun yıllar boyunca günlük kullanıma da uygundur. Bride sabahlık seti bu özelliğini dayanıklı saten kumaşına ve nakış ipliklerine borçludur. Nakışlı ürün olması nedeniyle yıkama sırasında herhangi bir çatlama veya renk solması meydana gelmez ve uzun yıllar kullanılabilir.

İsimli sabahlık standart beden ve standart boyda üretilir. Saten kumaş oldukça ipeksi ve yumuşak bir dokuya sahiptir. NadirHediye olarak kullanımı zahmetsiz, zararlı madde içermeyen ve uzun ömürlü ürünleri kullanımınıza sunuyoruz. Kaliteli, farklı ve şık hediyeleri sipariş edip özelleştirebileceğiniz NadirHediye tam size göre.

Standart Beden İsme Özel Gelin Sabahlığı – 90 cm Hakkında Bilgiler


  • Sabahlık standart bedendir.
  • Sabahlığın uzunluğu (enseden etek ucuna) 90 cm'dir.
  • Sabahlık, iç çamaşırı üretiminde de kullanılan yumuşak saten kumaştan üretilmiştir.
  • Sabahlık nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Sabahlığı kişiye özel hale getirebilmemiz için sabahlık rengini ve nakış ipliği rengini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz ismi ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
  • Lütfen sabahlığı maksimum 30°C’de benzer renklerle birlikte yıkayın. Düşük ısıda, nakışlı yüzeyin tersinden ya da nakışlı yüzeyin üzerine ince bir bez koyarak ütüleyin.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.