x

Harika Bride Sabahlık – 90 cm

495,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bride sabahlık, gelin adaylarının düğün öncesi yaptığı organizasyonlarda kullandığı sıra dışı ürünlerden biridir. Bir gelin adayı hem gelenekleri yerine getirmek hem de kız arkadaşlarıyla eğlenerek stres atmak adına düğünden önce kına gecesi, gelin hamamı ve bekarlığa veda partisi gibi organizasyonlar düzenler. Gelin sabahlığı olarak bilinen bu ürünü de bu gibi organizasyonlarda giyer. Kuaförde gelin saçı ve makyajı yapılırken çekilen fotoğraflarda da kullanılan bride sabahlık seti özellikle son yıllarda oldukça popülerdir.

Sabahlığın sırt kısmına nakış ipliğiyle gelinin ismi yazılır. Böylece isme özel bir ürün halini alır. Kişiye özel olarak hazırlanmasından dolayı gelin adaylarının seveceği türden bir üründür. Gelin adayı siparişini oluştururken saten sabahlığın kumaş rengini ve sonrasında ismi yazılırken kullanılmasını istediği nakış ipliği rengini seçebilir. İsme özel gelin sabahlığı tam da bu nedenle tercih edilmektedir. Bride yazılı sabahlık yıkama sırasında zarar görmeyecek şekilde üretilmektedir. Gerek standart beden olması gerek kesimi sayesinde her beden için idealdir.

İsimli bride sabahlık standart bedenin yanı sıra standart uzunluğa sahiptir. Enseden etek ucuna kadar 90 cm uzunluğundadır. Bu nedenle her boyda kişilere uygun bir üründür. Gelinlerin kullanabileceği en özel aksesuarlardan olan bride sabahlık kişiye özel olması, hızlı kargo avantajı ve sorunsuz kullanımıyla düğün öncesi gelinlerin en güzel tamamlayıcılarından olacak.

NadirHediye ile bride sabahlıklarınızı en hızlı şekilde satın alabilir, rengini dilediğiniz gibi değiştirebilir ve istediğiniz adrese gönderimini sağlayabilirsiniz.

Harika Bride Sabahlık – 90 cm Hakkında Bilgiler


  • Sabahlık standart bedendir.
  • Sabahlığın uzunluğu (enseden etek ucuna) 90 cm'dir.
  • Sabahlık, iç çamaşırı üretiminde de kullanılan yumuşak saten kumaştan üretilmiştir.
  • Sabahlık nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Sabahlığı kişiye özel hale getirebilmemiz için sabahlık rengini ve nakış ipliği rengini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz ismi ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
  • Lütfen sabahlığı maksimum 30°C’de benzer renklerle birlikte yıkayın. Düşük ısıda, nakışlı yüzeyin tersinden ya da nakışlı yüzeyin üzerine ince bir bez koyarak ütüleyin.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.