x

İsme Özel Nedime Sabahlığı – 90 cm

435,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Evlenecek çiftlerin en heyecanlı gününe birçok aile bireyi, akraba ve arkadaş katılır. Bu önemli günde sevilen insanlarla kaliteli zaman geçirmek büyük bir mutluluk kaynağıdır. Bunun için de organizasyonun kusursuz bir şekilde yapılması ve hiçbir detayın atlanmaması gerekir. Gelin ve damat bunun bilincindedir ve hem düğün öncesini hem de düğün gününü eksiksiz biçimde organize etmeye çalışır. Bu organizasyonda genellikle yakın arkadaşlar veya kardeşler de rol alır. Örneğin gelinler alacakları kararlarda en yakınları olan nedimelerine danışır ve nedimeler de birer görev insanı olarak gelinlere yardımcı olur. Dolayısıyla gelin sabahlığı kadar nedime sabahlığı da bir hayli mühimdir.

Genel olarak gelin için satın alınan bride sabahlık seti ile birlikte tercih edilen bu ürün, gelin ve nedimelerinin her anlamda bir takım olduğunu ve her zaman beraber olduğunu herkese hissettirir. Nedimeler için özel olarak tasarlanmış olan bu sabahlık, gelinler için üretilen bride sabahlık ürününü tamamlar.

Düğün fotoğrafı çekimlerinde en iyi kareleri yakalayabilmek ve en güzel selfieleri çekebilmek adına nedimelerin sabahlıkları ortamı renklendirecektir. Nedimelerin isimleri nakış yöntemiyle saten gelin ve nedime sabahlığı sırt kısmına işlenir. Standart bedene ve standart uzunluğa sahip olduğundan hiçbir nedime beden sorunu yaşamaz.

NadirHediye olarak isme özel bride sabahlık giyecek gelinlerin heyecanına ortak olan nedimeler için ürettiğimiz sabahlık ile fotoğraf karelerindeki yerinizi alın.

İsme Özel Nedime Sabahlığı – 90 cm Hakkında Bilgiler


  • Sabahlık standart bedendir.
  • Sabahlığın uzunluğu (enseden etek ucuna) 90 cm'dir.
  • Sabahlık, iç çamaşırı üretiminde de kullanılan yumuşak saten kumaştan üretilmiştir.
  • Sabahlık nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Sabahlığı kişiye özel hale getirebilmemiz için sabahlık rengini ve nakış ipliği rengini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz ismi ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
  • Lütfen sabahlığı maksimum 30°C’de benzer renklerle birlikte yıkayın. Düşük ısıda, nakışlı yüzeyin tersinden ya da nakışlı yüzeyin üzerine ince bir bez koyarak ütüleyin.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.