x

Ahşap Nişan ve Söz Tepsisi – Ahşap Kasnak 26 cm

310,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Evlilik, hayatınızda tadabileceğiniz en güzel meslek. Bu mesleği icra etmenin de yollarında söz ve nişan merasimleri yatar. Sözlenme gibi aktiviteler her ne kadar aile arasında yapılsa da söz tepsisi gibi eşyalar hem güzel bir görüntü oluşturur hem de ortama uygundur. Nişan merasimlerinizde en güzel şekilde hazırlanmış dekorlarınız, pastanız, masanız ve süslerinizle birlikte en önemli eşyalardan birisi de nişan tepsisi olmaktadır. Yüzük tepsisi yüzüklerin taşındığı nazik ve güzel bir hediye olarak aynı zamanda uzun yıllar boyunca saklanabilecek güzel bir hatıradır.

Nişan merasimleri aileler ve akrabaların bir araya geldiği ve ilk defa birbiriyle kaynaştığı ortamlar olarak bilinmektedir. Nişan merasimlerine hazırlık da bir o kadar önemlidir. Ahşap nişan tepsisi gibi şık ve zarif bir tepsi hem misafirlerin gözünde büyük etki yaratır hem de nişan tepsisi modelleri içerisinde oldukça sıra dışı bir modeldir.

Ürünlerimiz nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Tıpkı kanaviçe nişan tepsisi gibi müstakbel eşlerin isimlerinin yazıldığı söz tepsisi modelleri de bu şekilde yapılabilmektedir. Sunulan kumaş rengi ve nakış ipliği rengi alternatiflerinden dilediğinizi tercih ederek ürünü özelleştirebilirsiniz. Söz ve nişan merasimlerinizin dekoruna uyacak şekilde seçim yapabilirsiniz.

NadirHediye olarak evliliğe ilk adımlarını atan eşlerin yanlarında olarak en güzel dakikalarına katkı sağlıyoruz. Söz ve nişan tepsileriyle en güzel günlere adımınızı atın.

Ahşap Nişan ve Söz Tepsisi – Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


  • Üründe duck bezi kumaş kullanılmıştır.
  • Üründe kullanılan kasnak, ahşap kasnaktır ve vidalıdır.
  • Kasnağın çapı 26 cm’dir.
  • Ürünün kişiye özel hale getirilmesinde nakış yöntemi kullanılmaktadır. Nakış, kaliteli ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermeyen nakış iplikleriyle yapılmaktadır.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği renklerini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz bilgileri ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.