x

Gelinler İçin Bride Sabahlık – 90 cm

435,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Gelinlerin tatlı telaşlarından birisi olan düğün öncesi hazırlıklar hem unutulmaz hem de heyecanın zirve yaptığı bir süreç olarak bilinir. Hazırlıkları eksiksiz bir şekilde tamamlamak ve sürecin sorunsuz geçmesi için ellerinden geleni yapan gelinler ve gelinin arkadaşları, bekarlığa veda partisi ve benzer organizasyonlarda deyim yerindeyse kurtlarını dökerler. Bu etkinliklerde kullanılabilecek bride sabahlık gelinleri mutlu edecek güzellikte bir ürün ve hediyedir. Bu sabahlığın özelliği, gelinin isminin sırt kısmına nakışla işlenmiş olmasıdır. Bride sabahlık seti özellikle fotoğraf çekimlerinde kullanılan bir ürün olduğundan aksesuar ve tamamlayıcı bir unsur olarak görülür.

Bu ürün düğün öncesinde veya sonrasında gelinin kendisi tarafından satın alınabilir ya da gelinin yakınları tarafından geline hediye edilebilir. Ürünler nakış yöntemiyle özel hale getirildiğinden ötürü isme özel gelin sabahlığı da denmektedir. Kaliteli bir malzeme olan saten kumaştan üretilen bu üründe cilde zararlı herhangi bir kimyasal veya boyar madde kullanılmamıştır. Tamamen zararsız kumaş ve nakış iplikleriyle üretilen bride sabahlık kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Sipariş esnasında hem saten kumaş rengi hem de nakış ipliği rengi alternatiflerinden birisini seçerek siparişinizi özelleştirebilirsiniz.

Ürün standart bedendir ve enseden etek ucuna kadar 90 cm uzunluğundadır. Böylelikle hangi boyda olursanız olun rahatlıkla giyebilirsiniz. Uzun ömürlü yapısı sayesinde gelinler tarafından bir ömür boyu hatıra olarak saklanabilir. Uzun yıllar anı olarak saklanabilecek en unutulmaz hediyeleri NadirHediye’den sipariş edin.

Gelinler için Bride Sabahlık – 90 cm Hakkında Bilgiler


  • Sabahlık standart bedendir.
  • Sabahlığın uzunluğu (enseden etek ucuna) 90 cm'dir.
  • Sabahlık, iç çamaşırı üretiminde de kullanılan yumuşak saten kumaştan üretilmiştir.
  • Sabahlık nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Sabahlığı kişiye özel hale getirebilmemiz için sabahlık rengini ve nakış ipliği rengini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz ismi ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
  • Lütfen sabahlığı maksimum 30°C’de benzer renklerle birlikte yıkayın. Düşük ısıda, nakışlı yüzeyin tersinden ya da nakışlı yüzeyin üzerine ince bir bez koyarak ütüleyin.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.