x

Kütük Mumluk Nikah Şekeri

18,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Hayatınızı birleştireceğiniz insanla en mutlu ve heyecanlı gününüzde her şeyi bir kenara bırakıp eğlenmek herkesin olduğu gibi sizin de hakkınız. Fakat bu günün öncesinde düğün mekanı, gelinlik ve damatlık, davetiye, dekorasyon gibi organizasyona dair pek çok şey planlanır. Bunun yanında misafirlerin ağırlanacağı mekânda ikram edilecek yiyecek ve içecekler ne olacak ve en önemlisi düğün pastası nasıl olacak gibi sorular dönüp durur. Elbette nikah şekeri de kafayı kurcalayan ve çözüme kavuşturulması gereken bir detaydır. Sevdikleriniz sizin için gelerek heyecanınıza ortak olurlar. Onlara bu güne ait bir anı bırakmak ve küçük bir jest yapmak adına kütük mumluk gibi hediyelik eşyalar idealdir.

Kütük mumluklar özellikle son yıllarda ev dekorasyonunda da kullanılan harika bir hediyelik alternatifidir. Doğal bir kütük parçasından üretilen bu mumluk, içine ‘tealight mum’ yerleştirilerek kullanılan uzun ömürlü bir hediyedir. Etrafına sarılan jüt ip ve ön kısmına yapıştırılan yapay çiçekle doğal bir ambiyans elde edilir. Nikah şekeri modelleri içerisinde natürel bir tarz yakalamak adına en güzel seçeneklerden birisi de kütük mumluklar olmaktadır.

Üzerine gelin ve damat olarak isimlerinizin yazıldığı isim kartı modelini sipariş sırasında seçebilirsiniz. Adet olarak 20 ve katları şeklinde satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Nikahta dağıtılacak hediyeler içerisinde en iyilerini bulmak adına NadirHediye her zaman yanınızda. Farklı, sıra dışı ve akılda kalıcı hediyelerin adresi Nadirhediye.com!

Kütük Mumluk Nikah Şekeri Hakkında Bilgi


  • Ürün doğal kütük diliminden üretilmektedir ve bu yüzden standart bir ölçüye sahip değildir.
  • Ortalama bir ürünün çapı yaklaşık olarak 6-9 cm ve kalınlığı yaklaşık olarak 2-3 cm’dir.
  • Ürünün içine tealight mum yerleştirilir, etrafına jüt ip sarılır ve üzerine yapak çiçek yapıştırılır. Son olarak sipariş esnasında seçtiğiniz isim kartı üzerine belirttiğiniz metin yazılarak üzerine eklenir. Böylece ürün sunuma hazır bir şekilde gönderilir.
  • Ürün tercihlerinize özel olarak hazırlanır. Ürünü hazırlayabilmemiz için isim kartı modelini seçmeniz ve ilgili alana isim kartı üzerine yazılacak ismi belirtmeniz gerekir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.