x

İsimli Kına Gecesi Lavanta Kesesi

22,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Özel günler herkesin bir araya toplandığı, aile büyüklerinin birbiriyle sohbet ettiği, çocukların oynadığı ve herkesin iki kişinin en özel gününe tanıklık ettiği anlamlı bir toplanma zamanıdır. Bu cemiyet toplantısı esasında hediyeliklerin dağıtılması da olmazsa olmazlardandır. Genel olarak misafirlere verilebilecek en uygun hediyeliklerden birisi olan lavanta kesesi artık her organizasyonda boy gösteriyor. Misafirlere kına sahipleri tarafından dağıtılan en şık ve mis kokulu hediyeliklerden birisi.

Kına geceleri pek çok kadının bir araya geldiği ve kadınlara özel olarak düzenlenen geleneksel bir organizasyondur. Müstakbel geline yakılan kına sonrasında misafirlere dağıtılan bu hediyelikler kişiye özeldir ve üzerinde gelinin ismi bulunmaktadır. Gelinin isminin yazıldığı ve onun kınası olduğunu belli eden işleme sayesinde tatlı bir görüntü oluşturmaktadır. Hediyelik lavanta kesesi dilediğiniz renk kumaş üzerine yine dilediğiniz renk nakış ipliği kullanılarak hazırlanmaktadır. Kına gecesi için en çok tercih edilen renkler olarak kırmızı kumaş üzerine beyaz renk nakış işlemesi hem kına gecesinin konseptine hem de kına gecesi kıyafetine uygundur.

Lavanta keseleri mis kokulu Isparta lavantası barındırır. Lavanta kesesi modelleri tarafımızca içerisinde lavanta ve elyaf karışımı olacak şekilde misafirlere dağıtılmaya hazır olarak gönderilmektedir. 9x14 cm boyutundaki bu hediyelikler en ideal şekilde muhafaza edilerek gönderilir.

İsimli lavanta keseleri NadirHediye ile en güzel şeklini alıyor. Misafirlerinize dağıtacağınız ve onlara hoş bir sürpriz yapabileceğiniz en kibar hediyeliklerden birisi olacak.

İsimli Kına Gecesi Lavanta Kesesi Hakkında Bilgiler


  • Lavanta kesesinin ölçüleri (içi doldurulmamış haliyle) yaklaşık olarak 9 cm x 14 cm'dir.
  • Lavanta kesesinin içinde elyaf + lavanta karışımı bulunmaktadır.
  • Duck bezi kumaştan üretilmiştir.
  • Nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Nakış için kullanılan iplikler kaliteli nakış iplikleridir.
  • Lavanta kesesini kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği rengini seçmeniz ve üzerine işlenmesini istediğiniz metni ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
  • Lavanta kesesi hazırlanırken, seçtiğiniz nakış ipliği rengiyle uyumlu renkte kurdele kullanılır.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.