x
Görünüm :

Gelin Çiçeği

Düğün hazırlıklarının yoğun olduğu bir dönemde gelin çiçeği ve damat yaka çiçeği siparişinizi online olarak sitemizden verebilirsiniz. Doğal kurutulmuş çiçekler ve yapay güllerden hazırlanan gelin el buketi, hasır iplerle süslenerek görsel anlamda zenginleştirilir. Gelinliği destekleyen ancak asla önüne geçmeyen çiçeklerimiz siparişe uygun olarak özenle hazırlanır. Özel olarak paketlenen çiçekler adrese teslim edilir.

Elinizde Taşıdığınız Gelin Çiçeği Tarzınızı Yansıtsın!

Çiçeği tarzını temsil eden gelinler, bu hatırayı bir ömür boyu saklayabilirler.

Son dönemlerin en popüler tercihleri arasında yer alan;

  • Gelin çiçeği ve
  • Damat yaka çiçeği uyumu, düğünde kullanılan temayla desteklenebilir.

Farklı ve kurutulmuş çiçek türlerinin görsel bir harmoni eşliğinde buluştuğu tasarımlar, aynı tarzdaki damat yaka çiçeği ile bütünleşir.

Düğün Fotoğraflarının En İnce Ayrıntısı

Özenle hazırlanılan düğün töreninde çekilen fotoğrafların en ince ayrıntısı olan çiçekler, mekana da ayrı bir hava katar. Damadın enerjisini yansıtacak ve en az gelin kadar şık görünmesini sağlayacak olan damat yaka çiçeği modelleri, cekete kolay bir şekilde takılır.

Mendil yerine kullanılan ve çok daha yaratıcı bir görüntü çizen yaka çiçekleri, hoş bir aksesuar olmakla kalmaz, şıklığın ve uyumun da temsilcisi olur. Damat için yaka çiçeği seçilirken gelin buketiyle uyumlu olmasına özen gösterilmelidir.

Gelin Buketi ve Damat Yaka Çiçeği Arasındaki Uyum

Gelinin elinde taşıdığı çiçeğin minik ve yaka için olan versiyonu, yeni çiftin hayatı boyunca göstereceği uyumun da temsilcisidir. Mevsime ve zevke uygun olarak hazırladığımız Nadir Hediye modelleri, beklentileri en iyi şekilde karşılar.

Zamanını kendine ve sevdiklerine ayırmak isteyenler için farklı kategori başlıklarında sunduğumuz hizmetler kapsamında siz de siparişlerinizi oturduğunuz yerden tamamlayabilirsiniz. Set olarak satılan gelin el ve damat yaka çiçeğini satın alırken özel notunuzu sisteme girerek tercihlerinizi belirtebilirsiniz.

Adrese Teslim Düğün Hazırlıkları

Beğendiğiniz ve kişiye özel hale getirdiğiniz ürünleri teslim tarihini dikkate alarak sipariş verebilirsiniz. Kaliteli hizmetin her yere ulaşması için verdiğimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar, beklenti ve güncel trendlere uygun olarak güncellenir. Mutlu ve akılda kalıcı bir düğün töreni için hazırlıklarınızı eksiksiz olarak tamamlamanız gerekir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.