x

Gelinlere Özel Gelin Sabahlığı – 90 cm

435,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Gelin adaylarının en stresli ancak en heyecanlı olduğu zamanlar hiç kuşkusuz söz, nişan, kına gecesi, bekarlığa veda partisi ve en nihayetinde düğün organizasyonu için hazırlık yaptığı zamanlardır. Bir yandan bu organizasyonları en ince detayına kadar planlamak bir yandan da her biri için en güzel kombine karar vermek oldukça vakit alır. Çünkü hem hafızalara kazınan organizasyonlar yapmak hem de bu organizasyonlarda çekilen fotoğraflara her bakıldığında “İşte bu!” diyebilmek adına her şeyin eksiksiz ve kusursuz olması oldukça önemlidir. Fakat endişeye mahal yok! Fotoğraf çekimlerinin en iyi yardımcısı olan bride sabahlık her zaman yanınızda. Bu özel etkinliklere en özel sabahlığınızla hazırlanmak ve hem eğlenceli vakit geçirmek hem de her baktığınızda sizi gülümsetecek fotoğraflar çektirmek her gelin gibi sizin de hakkınız. Gelin sabahlığı bu yönüyle olmazsa olmaz parçalardan biri.

Bride sabahlık seti tüm bu özelliklerinin yanında oldukça rahat ve dayanıklı bir üründür. Standart beden olan bu sabahlıklar iç çamaşırı üretiminde kullanılan saten kumaştan üretildiği için ipeksi bir yumuşaklığa sahiptir ve konfor sunar. Üretim aşamasında zararlı kimyasallar kullanılmadığı için cilt dostudur. Gerek saten kumaşın gerek nakış ipliklerinin kaliteli olmasından dolayı yıkama sonucu herhangi bir deformasyon, renk akması veya renk solması görülmez. İsimli sabahlık olması da kişiye özel bir ürün olduğu anlamına gelir. Siparişinizi oluştururken hem saten kumaşın rengini hem de nakış ipliklerinin rengini seçebilirsiniz. İsminiz sabahlığın sırt kısmına nakış iplikleriyle narin bir şekilde işlenir.

Kişiye özel, sıra dışı ve oldukça havalı bu isme özel gelin sabahlığı ile etkinliklerinizde fark yaratın. NadirHediye olarak farklılık ve güzellik için sizlerin her zaman yanındayız.

Gelinlere Özel Gelin Sabahlığı – 90 cm Hakkında Bilgiler


  • Sabahlık standart bedendir.
  • Sabahlığın uzunluğu (enseden etek ucuna) 90 cm'dir.
  • Sabahlık, iç çamaşırı üretiminde de kullanılan yumuşak saten kumaştan üretilmiştir.
  • Sabahlık nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Sabahlığı kişiye özel hale getirebilmemiz için sabahlık rengini ve nakış ipliği rengini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz ismi ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
  • Lütfen sabahlığı maksimum 30°C’de benzer renklerle birlikte yıkayın. Düşük ısıda, nakışlı yüzeyin tersinden ya da nakışlı yüzeyin üzerine ince bir bez koyarak ütüleyin.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.