x

Gelin Çiçeği ve Damat Yaka Çiçeği

550,00 TL
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bir gelin ve damadın en mutlu günü olan düğün günü için kurduğu pek çok hayal ve buna paralel olarak satın alması gereken pek çok ihtiyaç vardır. Özellikle gelinin muhtemelen küçüklüğünden beri hayalini kurduğu en önemli şeylerden birisi gelinlikten sonra şık bir gelin çiçeği olmaktadır. İdeal gelin çiçeği, gelinliği tamamlayan ancak onun önüne geçmeyen zarif bir el çiçeğidir. Böylelikle hem kendinizi iyi hissetmenizi sağlar hem de çektireceğiniz düğün fotoğraflarında güzel bir görüntü elde etmenize olanak tanır. Dolayısıyla, gelinliğinizle uyumlu harika bir model seçerek çok daha ihtişamlı bir görünüm elde etmek mümkündür.

Günümüzde gelin çiçekleri birbirinden farklı modelde tasarlanmaktadır. Daha doğal bir görüntü çizen ve sonuç olarak genellikle kır düğünlerinde tercih edilen hasır iplikli modeller son yılların en gözde gelin çiçeği modelleri arasındadır. Kullanılan kurutulmuş çiçekler, yeşil kırların eşsiz görüntüsüne de mükemmel uyum sağlamaktadır. Genel olarak gelin çiçeği modellerimiz damat çiçeğiyle birlikte gelmektedir. Damatların yakalarına taktıkları ufak ve şık bir damat yaka çiçeği hem damada şıklık katar hem de damadı gelinle uyum içinde gösterir. Gelin damat çiçeği bu anlamda birbiriyle uyumlu harika bir ikilidir.

NadirHediye olarak bu ikiliyi bir araya getirerek nikah ve düğün törenlerinizde de yanınızdayız. Gelin çiçeği fiyatı kullanılan malzemelere ve modele göre değişiklik göstermekle birlikte, NadirHediye olarak en uygun fiyatları sunmaya özen gösteriyoruz. Gelin ve damat olarak en mutlu dakikalarınızı geçirirken, NadirHediye farkıyla tasarlanmış gelin ve damat çiçekleri yanınızda olsun.

Gelin Çiçeği ve Damat Yaka Çiçeği Hakkında Bilgi


  • Bu ikili set, bir adet gelin çiçeği ve bir adet damat yaka çiçeğinden oluşmaktadır.
  • Gelin çiçeğinde doğal kurutulmuş çiçekler ve yapay güller, damat yaka çiçeğinde ise sadece kurutulmuş doğal çiçekler kullanılmıştır.
  • Ürün siparişiniz üzerine özenle hazırlanmakta ve kargoda zarar görmeyecek şekilde paketlenip adresinize gönderilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.