x

Bebek Battaniye Penye - İsme Özel Kral Taçlı

285,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Kral tacı desenli erkek bebek battaniyesi Türkiye'de üretilmiştir. %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiş olan bu ürün, kral tacı ve çelenk desenleriyle zenginleştirilmiştir. Beyazın ve nakış ipliği renginin buluşmasıyla daha da çekici hale gelen bu battaniyenin üzerine desenler ve bebeğinizin ismi nakış yöntemiyle işlenmektedir. Ürün penye kumaştan üretildiği için yumuşak dokusu sayesinde bebeğinizi rahatsız etmek bir yana, onun daha da rahat etmesini sağlamaktadır. Bebek battaniyesi modelleri, bebeğinizin rahatını sağlamakla beraber, üzerine uygulanan nakış işlemeleri sayesinde ortaya çok şık bir görüntü koymaktadır.

Bebek konusu mevzu bahis olduğu için tüm bebek eşyaları gibi bebek battaniyesi de kirlenecektir. Fakat ürün penye kumaştan üretildiği için, temizliği diğer kumaşlarla üretilen battaniyelere göre daha kolay olacaktır. Bebeğimizi rahat ettirdik. Sonrasında da bebeğimizin isminin işlenmiş olduğu battaniye ile çok güzel bir görüntü elde ettik. Konu bebeğimiz olduğu için, aklımıza bu battaniyenin sağlıklı olup olmadığı gelebilir. Herhangi bir endişenizin olmasını istemeyiz. Bu battaniyenin üretimi esnasında ve ardından nakış esnasında herhangi bir zararlı madde/malzeme kullanılmaz. Hem battaniye hem de kullanılan nakış iplikleri antialerjik özelliğe sahiptir.

Çelenk ve kral tacı işlemesi yapılmış bebek battaniyesini kendi bebeğinizin için satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra sevdiğiniz, değer verdiğiniz bir yakınınıza bebeği için şık bir hediye olarak düşünebilirsiniz. Battaniye ile beraber aynı işlemeye sahip olan isimli bebek takı yastığı ve isimli tulum takımı ürünlerini de inceleyebilir ve set halinde satın alabilirsiniz. İsimli bebek battaniyesi ürününü hazırlayabilmemiz için tercih ettiğiniz iplik rengini seçip bebeğinizin ismini ilgili alana yazmanız yeterli olacaktır. Böylelikle ürününüzü istediğiniz şekilde hazırlayabiliriz.

Bebek Battaniye Penye - İsme Özel Kral Taçlı Hakkında Bilgi


  • %100 pamuklu kumaştan üretilmiştir. Türkiye'de imal edilmiştir. Antialerjiktir. Kanserojen madde içermez. Bebeğinizin cildine zarar vermez.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkanabilir. Yıkama suyu sıcaklığının 30°C olması idealdir. Lütfen ağartıcı kullanmamaya özen gösterin. Nakışlı bölümler tersten ütülenebilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.