x

İsimli Battaniye - Melek Kanadı Nakışlı

285,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek battaniyesi modelleri birbirinden farklı nakış desenleriyle karşınızda! Bu isimli bebek battaniyesi melek kanadı nakışlı olarak hazırlanır. Meleğiniz, ya kısa bir süre sonra dünyaya gelecek ya da yakın zamanda dünyaya geldi. Bebeğinizin temel ihtiyaçları arasında sayabileceğimiz bebek battaniyesi eşyasını bebeğinizin adına özel hale getirerek meleğinizin dünyaya gelişini kutlayabilirsiniz.

Bebeğinizin isminin üzerine işlenmesine öncelik verdiğimiz isme özel bebek battaniyesi, başak ve melek kanadı desenleriyle zenginleştirilmiştir. Üründe bulunan başak deseni bereketi temsil ederken, melek kanadı deseni de bebeğinizi ve saflığını temsil etmektedir. Bebeğinizin isminin de üzerine işlenmesiyle çok özel hale gelen bu ürün, çok zarif bir görüntüye sahiptir.

Görmüş olduğunuz kız bebek battaniyesi Eylül bebek için hazırlanmış ve lila renk iplik tercih edilmiştir. Kız bebekler için tercih edilen bu ürünümüz erkek bebekler için de uygun olacaktır. Dilerseniz iplik rengi tercihi yapabileceğiniz ürünümüzü erkek bebek için de hazırlatabilirsiniz.

Sevdiğiniz bir kişinin yeni doğan bebeği için uygun bir hediye arıyorsanız, isimli battaniye ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Bu ürün hem hediyeyi alan anneyi önemsendiğinizi hissettirecek hem de ismine özel olarak hazırlanan battaniyeye sarılı bir şekilde bebeğini gören anneyi çok duygulandıracaktır. Kaliteli iplik ve kaliteli kumaş kullanılarak hazırlanan bu ürün bebeğinizin tenine ve sağlığına son derece uygundur. Tercihlerinizi ve ürünün üzerine yazılmasını istediğiniz isim bilgilerini hatasız girdiğinizden emin olmanızı rica ederiz. Böylelikle ürünü tam istediğiniz şekilde rahatlıkla hazırlayabiliriz.

İsimli Battaniye - Melek Kanadı Nakışlı Battaniye Hakkında Bilgi


  • %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir.
  • Yerli üretimdir.
  • Antialerjiktir.
  • Kanserojen madde ya da bebeğinizin cildine zararlı herhangi bir madde içermez.
  • Nakış iplikleri yüksek kaliteli ithal nakış iplikleridir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkanabilir. Yıkama suyu sıcaklığı 30°C’dir.
  • Lütfen ağartıcı kullanmayın. Nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden ütülemeniz önerilir.
  • Ürün üzerinde kullanılan aplike ve süslemeler cırtcırtlıdır (eğer varsa) ve bunların zarar görmemesi için aplike ve süslemeleri üründen ayrı bir şekilde, elde yıkamanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.