x

Çiçekli Bebek Battaniyesi - Kız Bebek Hediyesi

285,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli bebek battaniyesi kız bebeğiniz için alabileceğiniz en ideal bebek eşyalarından bir tanesidir. Neden mi? Kız bebek denildiğinde akla ilk gelen figürler kelebek ve çiçektir. Bu ürün, dünyaya gözlerini yeni açmış veya açacak olan bebeğinizin saflığını, narinliğini ve güzelliğini yansıtan çiçek deseniyle işlenmiş bir modeldir.

Ebruli nakış ipliğiyle nakışlanmış kız bebek battaniyesi rengarenk görünümüyle bebeğinizin dünyaya gelişinin estirdiği bahar havasını yansıtmaktadır. Bebeğinizin isminin desenin ortasına işlenmesiyle tamamlanan ürün, kurdele detayıyla çok şık ve zarif gözükmektedir. Çiçek desenine çok ısınamadıysanız, alternatif olarak kelebek ve melek kanadı gibi desenlerin işlemesinin yapıldığı modellerimiz de mevcuttur.

Bebeğinizi kucağınıza aldığınızda renklenen dünyanıza katkı sağlayacak olan bu bebek battaniyesi modeli bebeğinizin dünyadaki ilk saatlerinde onunla çekileceğiniz fotoğraflarda güzel bir görsel sunacaktır. Göz alıcı bir görsele sahip olmasının yanında, çiçekli bebek battaniyesi narin dokusuyla bebeğinizin cildiyle uyum içerisinde olacaktır ve bebeğinizi rahat ettirecektir. Ürünü, bebeğiniz hiç rahatsız olmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. %100 pamuklu penye kumaştan üretilmiş olan bebek battaniyesi zararlı olabilecek hiçbir madde içermemektedir.

Bu bebek battaniyesi ile beraber sepetinizi zenginleştirmek isterseniz, aynı desen işlenerek hazırlanmış 3'lü bebek tulum seti modelimiz de mevcuttur. Bunun yanında, bebeğinizi ziyarete gelen misafirlerinize hatıra olarak bebek şekeri dağıtmak isterseniz, bebek şekeri modellerimizi inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda misafirlerinizin bebeğiniz için getirdiği altınlarını takabilecekleri isimli bebek takı yastığı ürünümüzü de incelemenizi tavsiye ederiz.

Çiçekli Bebek Battaniyesi - Kız Bebek Battaniyesi Hakkında Bilgi


  • %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir ve yerli üretimdir. Antialerjiktir. Kanserojen madde ya da bebeğinizin cildine zararlı herhangi bir madde içermez.
  • Bebeğiniz için zararlı herhangi bir madde içermeyen nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve göz alıcı bir parlaklığa sahip renkleri vardır. 
  • Makinede veya elde yıkanabilir. Yıkama suyu sıcaklığının 30°C’yi aşmaması önerilir. Lütfen ağartıcı kullanmamaya özen gösterin. Nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden ütülemeniz önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.