x

İsim Nakışlı Battaniye - Kelebek ve Başak Desenli

285,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek battaniyesi modelleri arasında bulunan ve kelebek ve başak desenleriyle kız bebeğinize çok yakışacak olan bu ürün, çok zarif bir kız bebek hediyesidir. Kelebek figürü uzak doğu kültüründe gençliği ve dinamizmi simgelerken, kadim bilgelikte doğrudan özgür bir ruhu, ruhun hafifliğini ve zarafetini temsil etmektedir. İsimli bebek battaniyesi üzerine kibar bir kelebek deseni ile beraber başak deseni de nakışla işlenir. Bu zarif desenlerin ortasına bebeğinizin isminin de eklenmesi ortaya göz alıcı, bakanın bir daha bakmak isteyeceği bir görüntü ortaya çıkarır.

İsme özel bebek battaniyesi makine nakışı ile hazırlanmakta ve nakış yapılırken yüksek kaliteli nakış iplikleri kullanılmaktadır. Kız bebek ile pembe renk çok uyumlu olacaktır, ancak isterseniz diğer iplik renklerimizden de seçim yapabilir, dilediğiniz renkte nakış işlemesi yaptırabilirsiniz.

Yeni doğan bebeğinizin günlük ihtiyaçlarını karşılarken sizin için çok kullanışlı bir yardımcı eşya olacak olan bu ürün, bebeğinizi güneşten ve soğuktan korumaya yardımcı olurken, aynı zamanda alt değiştirme örtüsü, oyun bezi, puset örtüsü, bebeğinizi emzirirken ya da biberonla beslerken kıyafet koruma örtüsü olarak da size yardımcı olabilir. Kullanışlılığı ile size destek olacak bebek battaniyesi aynı zamanda yumuşak dokusu ile bebeğinizin cildiyle son derece uyumludur ve bebeğinizin konforunu sağlar.

Doğumun gerçekleştiği ilk anlardan itibaren çekilen fotoğraf karelerinin içerisinde bu bebek battaniye ile örtülü olan bebeğiniz çok güzel görüntüler verecektir. Kullanımı konusunda zamanını dolduran isimli bebek battaniyesi o günlerin anısı için saklayabileceğiniz çok anlamlı bebek eşyasına dönüşebilir.

Bu ürünle beraber aynı desenler nakşedilerek hazırlanan isimli takı yastığı ve nakışlı tulum takımı ürünlerimizden oluşan bir set yapmak isterseniz, ilgili ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

İsim Nakışlı Battaniye - Kelebek ve Başak Desenli Hakkında Bilgi


  • %100 pamuklu yapıdadır. Yerli üretim bir battaniyedir. Antialerjik özelliktedir. Kanserojen etkiye sahip maddeler içermez.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal nakış iplikleridir ve kendine has doygun bir parlaklığa sahiptir. Sağlığa zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkanabilir. Yıkama suyu sıcaklığının 30°C’yi aşmaması önerilir. Lütfen ağartıcı kullanmamaya özen gösterin. Nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden ütülemeniz önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.